כל המידע על אין כמו יפו בלילות: סיור וצילום עם השקיעה

יפו העתיקה, על אתריה היפים, היא מקום קטן עם סיפורים גדולים, ויותר מזה – מלאה באתרי צילום מעניינים. שעת השקיעה, שינויים בעוצמת האור, הכדור הכתום השוקע לים – כל אלה מוסיפים נופך מדהים למראות הפרושים מול עינינו.

וכך בסיור ערב ננצל את הפוטנציאל העצום הטמון ביפו העתיקה; עם הדרכה מרתקת של טובי גולן ובלוויית מומחית בצילום שתלמד אותנו לתפעל את הסמארטפון כמצלמה משוכללת ולהשיג תמונות טובות. ניצול כל מאפייני המצלמה, יניב תמונות יפהפיות. אתם תקבלו טיפים טובים ויעילים לצילום בכלל, ובסמארטפון בפרט. 

בסיור נפגוש בהמון אתרי יפו העתיקה נשמע את סיפוריהם: כיכר מגדל השעון, שער המכובדים, סביל אבו-נבוט, הנמל, הסימטאות, פסל התפוז המרחף, שער רעמסס, ונסיים בגן הפיסגה עם שער האמונה, דרכו תציץ אלינו השמש השוקעת בים.

בכל הדורות היה נמל יפו הנמל המרכזי של ארץ ישראל. חשיבותו של הנמל הפך את יפו למושא לכיבושים של צבאות זרים – מצפון ומדרום. עליהם נימנים: פרעה תחותימס ה-3 שמפעיל את תכסיס "הסוס הטרויאני" בכדי לכבוש את העיר הבצורה. אחד אחר הוא מיודענו – נפוליאון. על העיר החשובה סופרו אגדות למכביר: מיהי אנדרומדה ? ולמה מככבים בה מערכות המזלות ? על כך ועוד נשמע בסיור. לצד הידע המקסים אתם תחזרו הביתה עם תמונות יפות ועם ידע רב ערך באשר לניצול הסמארטפון כמצלמה משוכללת.