טיול מזמר - שירה ושתיה בתל אביב הקטנה

טיולי FREE TOUR : טיול מזמר בעקבות משוררי תל אביב המפורסמים - ביאליק, אלתרמן, אלכסנדר פן ואריק איינשטיין. הם אהבו את הלילה ובעיקר את בית המרזח. נטייל ברחובות העיר ונספר את סיפורם. נשתה גם אנחנו לחייהם ונשיר את שיריהם ושירי תל אביב האחרים.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

נטייל ברחובות תל אביב ובבתי הקפה שלה, שבהם פעלו אומנים, יוצרים סופרים ומשוררים. חלקם כתבו עליה וסיפרו עליה טובות, חלקם רעות וחלקם עיטרו אותה בכתרים רבים. זהו טיול בעקבות אנשי הבוהמה של תל אביב, נראה את הבתים בהם גרו, בתי הקפה בהם ישבו ויצרו, נספר את סיפורם והרכילות שדבקה בהם ונשיר את שיריהם. נלך בעקבותיהם של גדולי המשוררים -  ביאליק, אלתרמן, אלכסנדר פן ואיינשטיין. דרך הסיפורים שלהם נכיר גם את תל אביב של אותם הימים ובתי הקפה בהם ישבו ושוררו: שלג לבנון, אררט, כסית ועוד... 

    "..... היא אותו אהבה, הוא את בית המרזח,
           ושניהם אהבו את הלילה ההוא..... " (אלכסנדר פן).

הסיור הינו מחוות הוקרה וזיכרון לחלק קטן מאמני ויוצרי תל אביב, העיר שתמיד שימשה מרכז התרבות העיקרי בארץ. בדרך נעבור ליד מוגרבי הישן, בכיכר דיזנגוף, בית האוהל הישן ועוד. משך הטיול כשעתיים וחצי.

בדרך נלגום גם אנחנו מהטיפה המרה, נדבר על הקשר בין האלכוהול והשירה ונשיר את שירי תל אביב היפים.

הטיול נמשך כשעתיים וחצי ונקודת הסיום במרחק כעשר דקות הליכה מנקודת ההתחלה.

בהדרכת

רונן נחמן

מורה דרך מוסמך (בעברית ובאנגלית) ובעל ניסיון רב בהדרכת טיולים מסוגים שונים ולקהלים מגוונים, טיולים לאוהבי לכת, אוהבי זמר, אוהבי ידע ואוהבי חוויות. ההדרכה של רונן היא אינטראקטיבית וכייפית ומשולבים בה סיפורים, אגדות, בדיחות ושירים להנאת הקהל.

חוות דעת על טיול מזמר - שירה ושתיה בתל אביב הקטנה

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...