כל המידע על טיול מזמר- משוררים ושיכורים בת"א הקטנה

בנוסף לטיולי הפריטור באתר כאן, רונן מדריך טיולים נוספים של פריטור וגם טיולים בתשלום מוזל. הצטרפו כעת לקבוצת הווטסאפ שלו למידע על טיולים אלה.

טיול ערב ברחובות תל אביב ובבתי הקפה שלה, שבהם פעלו אומנים, יוצרים סופרים ומשוררים. הם כתבו עליה ושרו עליה ושפכו עליה מטענים של רגשות. נשמע על אנשי הבוהמה של תל אביב, נעבור ליד הבתים בהם גרו, בתי הקפה בהם ישבו ויצרו, נספר את סיפורם והרכילות שדבקה בהם ונשיר את שיריהם. בואו עם רונן נחמן מדריך טיולים לסיור בו נלך בעקבותיהם של גדולי המשוררים -  ביאליק, אלתרמן, אלכסנדר פן ואיינשטיין. דרך הסיפורים שלהם נכיר גם את תל אביב של אותם הימים ובתי הקפה בהם ישבו ושוררו: שלג לבנון, אררט, כסית ועוד... 

    "..... היא אותו אהבה, הוא את בית המרזח,
           ושניהם אהבו את הלילה ההוא..... " (אלכסנדר פן).

סיור שתיינים ומשוררים הינו מחוות הוקרה וזיכרון לחלק קטן מאמני ויוצרי תל אביב, העיר שתמיד שימשה מרכז התרבות העיקרי בארץ. בדרך נעבור ליד מוגרבי הישן, בכיכר דיזנגוף, בית האוהל הישן ועוד. בדרך נלגום גם אנחנו מהטיפה המרה, נדבר על הקשר בין האלכוהול והשירה, מדריך טיולים רונן נחמן יחלק לכולם שירונים ונשיר את שירי תל אביב היפים. הטיול נמשך כשעתיים וחצי ונקודת הסיום במרחק כעשר דקות הליכה מנקודת ההתחלה.

הטיול נמשך כמעט 3 שעות ונקודת הסיום סמוכה לנקודת ההתחלה.

הטיול נערך במסגרת טיולי FREE-TOUR. למידע