בין המושבה הגרמנית לואדי ניסנאס

טיולי Free Tour: למושבה הגרמנית בחיפה קסם אירופאי מיוחד במינו. תוסיפו לה את הגנים הבהאים ואת שכונת ואדי ניסנאס, וקיבלתם רצועת הר מלאת סיפורים ויופי מיוחד.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

משך הסיור: 2.5 שעות | מתאים לילדים: לא | נגיש לנכים: לא


טיול  free tour  :    נצא לטייל בעקבות חיפה של המאה ה-19, אליה הגיעו הטמפלרים שעזבו את בתיהם בגרמניה ובאו להתיישב בארץ ישראל. בסיור תגלו מה הוביל אותם להגיע לכאן, מה הם חיפשו בארץ, ונשמע את הסיפורים מאחורי מבני האבן הגדולים בעלי גגות הרעפים האדומים המפורסמים.

במעלה המושבה נגיע אל הגנים הבהאים, שם תשמעו מי הם הבהאים ומה הם עושים בחיפה, ולאחר מכן, נפסע בין בתי אבן עד שנגיע לואדי ניסנאס בו נכתב ספרו המפורסם של סמי מיכאל - "חצוצרה בואדי". נבקר ברחוב של טוני ונראה את הפריטים הארטקטוניים העיצוביים של השכונה, נגלה היכן ביתו של סנטה קלאוס וכמובן נוכל לראות את חיי היום יום של תושבי השכונה, את האומנות המקומית, הצבעים, הריחות והטעמים האותנטים של השכונה הותיקה.

 

בהדרכת

ורד פשוט

אז מי אני? מורת דרך שאוהבת כל מה שקשור בחיים האורבניים - סיפורי בתים ואנשים, שווקים ובעיקר אומנות רחוב. אני אמנם חיפאית מלידה, אוהבת את העיר ומדריכה בה המון, אבל לתל אביב ועכו מקום חם בלב ובהן אני מדריכה די הרבה, עם החיוך הנצחי שטבוע בי :) מה עוד לא יודעים עליי? שאני אוהבת את ההסטוריה של הארץ שלנו, סיפורים על אישיים שפעם גרו פה, אוכל מקומי טבעוני וטוב, וכל זה משתלב בסיורים שלי :) ומי המודרכים שלי? סקרנים, אוהבי הארץ, אוהבי האורבניות, קבוצות גיבוש ממקומות עבודה וכל מה שביניהם!

חוות דעת על בין המושבה הגרמנית לואדי ניסנאס

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...