אבו כביר פינת טבע מפתיעה עם היסטוריה מרתקת

טיולי Free Tour: שכונת אבו כביר בראשית ימיה התיישבות מצרית שישבה על הדרך לירושלים מדוע הובאו לכאן ? נעבור דרך מבנים היסטוריים מראשיתה של אוניברסיטת ת"א . נבקר בגן בוטני המשלב צמחיה מכל אזורי הארץ . נספר על בית הקברות היהודי מימי בית שני ומה עלה בגורלו ? ונבקר בכנסיה רוסית אורתודוקסית .

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

טיול   free tour         ביקור בכנסייה רוסית אורתודוקסית  מיוחדת במינה ונשמע את היסטוריה של השכונת אבו כביר  וכיצד טוהרה במבצע חמץ. נעבור דרך מבנים שהיוו את היסוד לתחילתה של אוניברסיטה תל אביב.  וחלקם מבנים ששימשו בית חולים בריטי ומטה הק.ג.ב הרוסי בו נתפס המרגל ישראל בר.  נבקר בגן בוטני המכיל שלל צמחיה  ארץ ישראלית דרך תעלות מים היוצאות מהבאר שעדיין נמצא במקום שהוא רכושה של רעייתו של חיים האמזלג  הקונסול האנגלי ביפו במאה ה-19 . כמו כן נעבור דרך בית קברות יהודי שהתגלה במקום המתוארך למאה ה-1 לספירה  וסיפור בלשי מרתק הנקשר למצבות היהודיות שנגנבו  ומה קרה בגורלם .... 

בהדרכת

שלומי אפללו

מהותו של הטיול בארץ היא חוויה מעוררת חושים , החוויה זה שם המשחק. אני מורה דרך מוסמך, שכל סיור אצלי הוא חוויה חדשה בעיקר המפגש עם אנשים חדשים בגובה העיניים. נפלה בזכותי היכולת לספר מנפלאות ארצנו, ולטייל בה רבות. עוסק בהוראה שנים רבות והיום משלב זאת עם תחביב משחר נעורי - טיולים. אם בא לכם להתרגש כמוני, להתחבר באמת לסיפורים ולמקומות, אשמח לארח אתכם באחד מסיורי .

חוות דעת על אבו כביר פינת טבע מפתיעה עם היסטוריה מרתקת

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...