כל המידע על חופשי חופשי לאורך הטיילת - באופניים! כי זה הרבה יותר כייף!

  טיול   free tour :     העיר תל אביב היא צעירה (יחסית), קסומה, עשירה ומגוונת בכל טוב. עבר והווה, היסטוריה, אדריכלות, מורשת קרב, מלחמות ושלום, אומנות רחוב, נגני-רחוב, בתי-קפה, שווקים, תושבים ממגוון הקהילות – כולם מתרכזים לתוך קסם אחד שנקרא: תל אביב!

המבקר המזדמן נחשף באופן טבעי רק לרובד אחד או שניים אותם חווה בביקורו בעיר, אבל העיר מלאה סמלים, אתרי זכרון, אתרי הנצחה וים של סיפורים ממורשת תקומתה של המדינה ועד רכילות אקטואלית צהובה של היום.

את כל אלו ועוד ארצה לחשוף בפניכם בטיול רכוב ומהנה בן כשעתיים וחצי לאורך הטיילת היפה.

נתעכב בנקודות עניין רבות לאורך הטיילת ותוך כדי נחווה את הנוף האנושי שמאפיין את העיר כשנחלוף על פניו, את הססגוניות ואת האווירה המיוחדת ככ של עיר מודרנית, מוצלחת ומרתקת שמושכת ככ הרבה תיירים ומקומיים מדי שנה! 

אז למה אתם מחכים?!! הכינו את האופנים שלכם (או השאילו מחבר/שכן), בדקו שהם תקינים (חשוב!! לפני שאתם מגיעים), הצטיידו בקסדה לראש  והצטרפו אלי! 

לתשומת לבכם: 

  • נקודת המפגש שלנו – ממש על שפך הירקון על גבי דק העץ למרגלות רידינג. בוייז רשמו: “טיולילה בתל אביב על אופנים” ותגיעו לנקודה. תמצאו אותי שם לצד השלט של אתר טיולי “פרי טור”. אני היא הרוכבת על אופנים שחורים וקסדה לבנה.
  • הטיול מיועד לכאלו שיש להם ניסיון ושליטה ברכיבה על אופנים. אורך המסלול הוא כ 12 קמ. מנמל תל אביב לנמל יפו ויסתיים במגדל השעון בואך מאפיית אבולעפייה. מנקודה זו תוכלו להמשיך לשוטט להנאתכם בשוק הפשפשים, בתי הקפה והמסעדות.  – אשמח להמליץ לכם על מקומות לביקור או אכילה.
  • החזרה לרכב תהיה קלה וברורה עד מאוד – פשוט עולים על שביל האופנים בטיילת ורוכבים בקו ישר כ 6 קמ צפון לכיוון ארובת רידינג שנראית למרחוק.
  • הרכיבה היא קלילה בקצב נינוח המותאמת לכולם וכוללת עצירות מרובות להסברים. הטיול יכול להתאים גם לילדים בוגרים המתעניינים בהסטוריה .

יש להגיע לטיול באופנים תקינים, קסדה (=חובה. אני מביאה איתי מספר קסדות למי שלא תהיה איתו קסדה), בקבוק מיים, ובגדים נוחים לרכיבה (ממליצה על בגדי ספורט או בגדים צמודים ולא מתנפנפים)

  • במקרה של מז”א גשום – הטיול ידחה. 
  •  הטיול יצא בתנאי למינימום של 10 משתתפים.

במסגרת טיולי הFREETOUR למידע