אם אתם מחפשים חוויה מהנה שכוללת אוכל טוב והרבה כיף, סיור קולינרי עם שוקאיט הוא הבילוי האולטימטיבי עבורכם. האנשים, הצבעים, הסיפורים וכמובן, המאכלים המקומיים, הם אלו שיהפכו את החוויה שלכם לבלתי נשכחת! מהשווקים התוססים של תל אביב ועד שוק ואדי ניסנאס האותנטי שבחיפה- קבלו את סיורי האוכל הכי מומלצים וטיפ מאיתנו: תבואו רעבים! 

ה- שוק של תל אביב: סיור קולינרי בשוק הכרמל

הפסיפס האנושי הייחודי, המוזיקה ודוכני האוכל האותנטיים, את כל אלו ועוד תוכלו למצוא בשוק הכרמל, השוק הפופולרי והמוכר ביותר בתל אביב. דרך הסיפורים של בעלי הבסטות נגלה עולם שלם המפגיש בין תרבות, אוכל והיסטוריה מרתקת. 

במהלך הסיור, נשוטט בין הסמטאות המפותלות ונבקר במסעדות ובסטות שמציעות מגוון מאכלים מכל העולם, מדרום אמריקה ועד המזרח הרחוק. מרחוב הכרמל נעבור אל תוך השכונה התוססת - כרם התימנים, שמתחדשת ומתפתחת בלי הפסקה.  

לפרטים והרשמה»   

קבלו הצצה לחווית הסיור של אושרי: 

מאחורי הקלעים של מסעדני חיפה: סיור קולינרי בואדי ניסנאס

צאו למסע בפנינה הקולינרית של חיפה! שוק ואדי ניסנאס מציע חוויה אותנטית יוצאת דופן שמשלבת בין מאכלים מקומיים ועדתיים לסיפורים מרתקים ואווירה ייחודית. אבל לא רק, ואדי ניסנאס גם מציג את ההרמוניה המושלמת בין 3 הדתות בעיר. 

בסיור המיוחד, תקבלו הצצה אל חייהם של בעלי המסעדות והדוכנים, שחלקם קיימים בשוק כבר מעל ל-40 שנים. במהלך הביקור, נטעם מגוון מאכלים אותנטים בשבע תחנות שונות, נפגוש את בעלי הבסטות ונשמע סיפורים ממקור ראשון על התפתחות השוק במהלך השנים. בנוסף, נחשף למבחר עשיר של חומרי גלם מהשוק ונלמד על המקומות הכי מוכרים בשוק וגם על אלו שנסתרים ובטוח הייתם מפספסים אותם לבד. 

לפרטים והרשמה» 

קבלו הצצה לחווית הסיור של אור: 

הלב של דרום תל אביב: סיור קולינרי בשוק לוינסקי

השילוב המנצח בין חוויה נוסטלגית לקולינריה עכשווית! סיור בשוק לוינסקי מאפשר לכם ליהנות משתי העולמות, ולטעום מנות מסורתיות במסעדות אסליות ומנות עדכניות מהמיזמים הקולינריים המובילים של טובי השפים בארץ.

במדרחוב הצבעוני והשוקק, נשמע סיפורים מפתיעים על השכונה הקסומה והאנשים מאחורי המנות, נצלול לסצנת אמנות הרחוב הייחודית ואפילו נלמד על האוכלוסיה המשתנה ומה צופן העתיד לשוק הססגוני. במהלך כל הסיור נשתה יין ללא הגבלה ונבקר בתחנות שונות ומפתיעות.

לפרטים והרשמה» 

קבלו הצצה לחווית הסיור של שמרית: 

לעוד סיורים קולינריים מבית שוקEAT »