פארק חדש נחנך בראשון לציון! בשבוע שעבר (יום חמישי, 11.4) , עיריית ראשון לציון חנכה את השלב הראשון של פארק המשפחות 360 מזרח בשיכוני המזרח. הפארק מתפרס על שטח של כ-10 דונם ויהווה מקום בילוי לכל המשפחה. המקום נפתח בהפנינג חגיגי עם ראש העירייה, רז קינסטליך, חברות וחברי מועצת העיר ומאות מתושבי העיר שבואו לחנוך את המקום החדש.

בשלב הראשון הקימו מתחם משחקים רב גילי ודו מפלסי, הכולל גם מתקן הראשון מסוגו בארץ שמתאים לילדים בגובה 12 מטר. המתקן כולל 6 קומות טיפוס של חבלים, ערסלים, גשרים תלויים ומגלשה ארוכה. 

בשלב השני של הקמת הפארק, יוקם גם מרכז למשפחות הכולל מרכז כושר, סלון אורבני, מרחב מוגן רחב ידיים לשירות השכונה ושדרוג השטח הציבורי עם בריכת שיקוף. בשלב האחרון והשלישי, יתווספו גם מעונות יום, גני ילדים ומגרשי ספורט חדשים.

ראש העירייה, רז קינסטליך: "זהו הפארק השלישי שאנחנו חונכים השנה שזכה לשם ׳פארק המשפחות׳ לאחר שבינואר האחרון, חנכנו פארק חדש בגדה המערבית של אגמון הסופרלנד, ואחריו את הפארק ששוכן בין שכונת קריית כרמים, נווה ים וקריית ראשון.

עוד הוסיף כי ״בחצי השנה האחרונה הבנו עוד יותר עד כמה המשפחה היא הדבר הכי חשוב וקרוב שיש לנו בעולם, ומתוך מחשבה על זמן האיכות המשפחתי הקמנו את הפארקים הללו שפונים לכלל הגילאים. הפארק החדש מציע שלל מתקנים מיוחדים ואטרקציות – ואני מזמין את כולם להגיע לבילוי משפחתי מהנה״.

מ״מ וסגנית ראש העירייה, ליאל אבן זהר: ״יגעת ומצאת – תאמין! שיכוני המזרח קיבלו בקדנציה זו ויקבלו בהמשך את מה שמגיע להם: מרכז תרבות, פנאי, שעשועים ומרכז משפחות שייתן מענה לתושבי השכונה והאזור המתחדש. תודה לחברה לייזום, לאדריכלית בתיה סבירסקי ולצוותה ולכל מי שעסק במלאכה״.