עדלאידע חולון 2020 – האירוע בוטל בהתאם להנחיית משרד הבריאות

העדלאידע של המדינה בחולון, עיר הילדים, משלבת השנה את החגיגה הפורימית עם יום הולדת 80 לעיר. והשנה מיצגי ענק של דמויות חשובות כמו המלכה אליזבת, הנשיא טראמפ והנשיא ריבלין יושבים על ספה מלכותית. לצידם דמויותיהם של הסלבריטאים סטטיק ובן אל תבורי ונועה קירל ומרגי.

גם הנסיכות אלזה ואנה ישובות בכרכרת השלג הרתומה לאייל הצפון מצטרפות לחגיגה ואחריהן מיצגי יום הולדת ודרקוני פנטזיה, שגבוה מעליהם ירחף ליצן שמח. עוד יגיעו דמויות מארצות רחוקות, יצורים וחיות ענק. ואל כל הכיף הזה מצטרפים להקות, אקרובטים, רקדנים, תזמורות, תיאטראות רחוב, אמני קרקס ועוד הרבה דמויות מחופשות.

אך הכיף לא נגמר בעדלאידע. בראשון לציון, ששוכנת לא רחוק, תוכלו להפוך לעיתונאים ליום אחד במרכז המבקרים של קבוצת ידיעות אחרונות. אחרי שתלמדו על תהליך הפקת עיתון החל משלב איסוף המידע, יצירת הכתבה ועבודת הכתבים ועד הדפסת העיתון, תשתתפו בסימולציית חדשות בה תוכלו להיות גם כתבים, גם צלמים וגם קריינים. בהמשך תבקרו במערכת החדשות ובבית הדפוס ולא תצאו בידיים ריקות.

חוגגים פורים ויום הולדת 80 לחולון | צילום: שרון הנשיאחוגגים פורים ויום הולדת 80 לחולון | צילום: שרון הנשיא

עדלאידע הרצליה 2020 ואפטר פארטי בגן הפסלים – האירוע בוטל בעקבות הנחיית משרד הבריאות

השנה העדלאידע הגדולה בשרון מקבלת את פני החוגגים בקרנבל בסימן מנהרת הזמן. לכל אחד ממיצגי הענק, הפסלים והמשאיות נושא אחר – האדם הקדמון, יוון העתיקה, תיאטרון בראי הזמן, ימי הביניים, גילוי אמריקה ובחזרה לעתיד.

בתהלוכה הצבעונית 2,300 משתתפים – תלמידי בתי הספר, הלהקות הייצוגיות, חברי תזמורת בתי הספר המנגנים, כולם צועדים בתחפושות מיוחדות. דמויות דינוזאורים, אלים, גיבורים, מסכות הם רק חלק מהמיצגים שתראו כאן.

  • מתי: שלישי, 10/3/2020, החל מהשעה 10:00

מיד אחרי הריקודים והתחפושות, אתם מוזמנים לאפטר פארטי בגן הפסלים. כבכל שנה, יסתיים מסלול הצעידה של העדלאידע במתחם האמנות של מוז"ה – מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית. מתחם המוזיאון בשיתוף שבטי הצופים בעיר, מציע שלל פעילויות חינמיות בנושא העדלאידע, בגן הפסלים. 

עדלאידע בהרצליה | צילום: באדיבות עיריית הרצליה
חגיגה בהרצליה | צילום: באדיבות עיריית הרצליה

יוצאים מהמסגרת בנתניה וטיול בים – האירוע בוטל בהתאם להנחיית משרד הבריאות

כבר שנים שחגיגות פורים בנתניה נחשבות לאחת האטרקטיביות בארץ ומושכת אליהן מדי שנה עשרות אלפי חוגגים מחופשים מנתניה ומחוצה לה. והשנה חוגגים בנתניה את עולם האמנות.

עשרות מיצגים “יוצאים מהמסגרת” וצועדים ברחובות. בין הצועדים יהיו ילדי העיר, להקות מחול, להטוטנים, אמני רחוב ודמויות צבעוניות. לצידם מופעים של להקות מחול מקומיות והרכבים מוזיקליים. את האירוע יסגור מופע של מיכל הקטנה והמפלצות ומופע של אליענה תדהר.

מיד אחרי החגיגה - תוכלו להצפין רק במעט ולצאת להמשיך ולחיות בספר! בחוות הסוסים בביתן אהרון תוכלו להיות נסיכות ונסיכים על סוסים לבנים ולדהור עם הילדים אל עבר השקיעה, בטיול סוסים על שפת הים.

קרנבל פורים בנתניה | צילום: נמרוד גליקמןקרנבל פורים בנתניה | צילום: נמרוד גליקמן

גיבורי על: כוכבי מוזיקה ויוטיוברים באשקלון – האירוע בוטל בהתאם להנחיית משרד הבריאות

אמנם לא עדלאידע, אבל גם באשקלון מקבלים את פורים בהפנינג חגיגי. כזה שמשלב בין כוכבי ילדים ונוער, יוטיוברים ומתחמים בהשראת גיבורי על. מה זה אומר? טיילת בר כוכבא הופכת למתחם שכולו קירות טיפוס, מוזיקה וכיף, מתחם טיק טוק, מתחמי יצירה ומופעים על הבמה המרכזית.

בונוס מדברי: עדלאידע שדה בוקר 2020

אומרים שמי שלא ראה את העדלאידע של מדרשת שדה בוקר, לא ראה עדלאידע מימיו! בכל שנה מרימים תלמידי התיכון לחינוך סביבתי - שדה בוקר‎ תהלוכה לתפארת, עם תחפושות מקוריות, מיצגים שהם בנו בעצמם, ריקודים והמון שמחה.

לצד העדלאידע יצפו לכם שלל דוכנים ואין ספק בכלל שגם השנה תתקיים תהלוכה ששווה להגיע עבורה עד למדבר.

  • איפה: מדרשת שדה בוקר (בן-גוריון)
  • מתי: שישי, 6/3/2020, 9:30
  • עלות: 10 ש”ח לכל גיל, הכניסה בתשלום מראש בלבד עד חמישי, 5/3/2020 בחצות
  • רכישת כרטיסים באתר » 

ואם אתם עוד מתלבטים, שימו לב איך זה נראה לפני שנתיים: 

אחרי שהדרמתם לחזות במופע המדהים של תלמידי התיכון לחינוך סביבתי, אתם מוזמנים לבקר באחת מאבני הדרך של האתוס הישראלי – צריף בן גוריון

לעוד אירועים, אטרקציות ופעילויות לפורים 2020 »