אז אכן לקחנו חופש, והצפנו שעתיים מת"א לצימר מעלה השחר.

כשהגענו לצימר את פנינו קיבל רני בעל הצימר, בחור חינני ביותר, אוהב את הארץ. ממנו קיבלנו תדריך מלא על המקום ומה אפשר לעשות באזור. רני הראה לנו את הגינה שהוא מטפח בצימר בתשומת לב רבה שבה יש עשבי תיבול טריים כמו פטרוזיליה, סלרי, אפונה, ואפילו נענע וצמחים לתה שהיה לנו תענוג להנות מהם.

צימר מעלה השחרצילום מערכת

רני ליווה אותנו לחדר שבאופן מפתיע היה יותר יפה מהתמונות באתר. בצימר "מעלה השחר" יש שתי יחידות זהות בצימר הקרויות על שם ילדיו "רותם" ו"אור". בסוויטה "אור" שבה התארחנו ובלטה מאוד בניקיונה זכינו לפרטיות מושלמת עם פינת ישיבה הצופה לנוף מטריף ופנורמי לעבר הכנרת, הגולן ואפילו זכינו לראות את החרמון.

צימר מעלה השחרצילום מערכת

בצימר חיכה לנו ג'קוזי עם זרמים עוצמתיים, מהנוחים שהייתי בהם. התרגשנו לראות שרני דאג לנו לנרות, חלוקים נקיים, שוקולדים ויין שניכנס ממש לאווירה רומנטית, ואפילו יש קמין גז עם אש גלויה אמיתית מושלם לחורף, בהחלט לא מה שמקובל בצימרים שביקרנו בהם עד כה. שמחנו לגלות שלצימר "מעלה השחר" יש סטנדרטים גבוהים ביותר.

צימר מעלה השחרצילום מערכת

בצימר יש מטבחון חמוד מאובזר במקרר, מיקרוגל, פינת אוכל, מסך טלוויזיה שמחובר ל"יס" ול"נטפליקס"(בהחלט בונוס מטורף ששדרג לנו את החופשה!!). למרות שאסור לבשל בצימר, רני דאג לפינת מנגל ביציאה מהמרפסת לזוגות המעוניינים לקנות בשר איכותי מהגולן ולהתפנק בארוחת ערב. גם באבזור הסוויטה הושקעה לא מעט מחשבה.

צימר מעלה השחרצילום מערכת

הסוויטה הייתה מאובזרת בדקדקנות עם משחקי קופסה וקלפים, רמקול עם מוזיקה לאווירה, משקפת שממנה השקפנו על הנוף ועל הצבאים שנראו בבוקר.

והמפתיעה ביותר הייתה המקלחת חוץ (בנוסף למקלחת בתוך הצימר) שהשקיפה לנוף המטורף. מה שאהבנו במיוחד, זה היחס האישי שקיבלנו, הרגשנו שאנחנו חשובים בשבילו ולא סתם עוד לקוחות במלון עם מאות אנשים. רני הציע לקחת אותנו לטייל באזור, והמיוחד שבניהם הוא אגם "מעלה השחר".

צימר מעלה השחרצילום מערכת

מדובר באגם שהיה מוזנח עד לפני כשנתיים, ורני החליט לקחת אותו כפרויקט בקורונה לאור אהבתו לטבע, טיפח וניקה אותו. אפילו כששאלנו את רני אם יש בצימר בריכה, אמר יותר טוב, יש לנו אגם. ובהחלט הוא צדק!! האגם נמצא כחמש דקות נסיעה מהצימר ונקרא גם על שמו, נוח להגעה עם הרכב. בתור אחת שחובבת מעיינות ואגמים, לא נתקלתי באגם כזה בארץ, הרגשתי לכמה שעות ממש באיזה אגם באוסטריה. מדובר באגם ענק, עמוק וצלול. והמבחן האמיתי לניקיונו היה לראות את כמות הדגים במים שמסמלים באמת על כך.

רני דאג לצייד אותנו במצופים לאגם כדי שנוכל באמת ליהנות ולנוח גם במים!!

צימר מעלה השחרצילום מערכת

למרות שיש כל כך הרבה מקורות מים נוספים באזור ומקומות לטייל, מצאנו את עצמנו במשך יומיים נהנים מהאטרקציה של האגם ומהנוף שבמרפסת הצימר, ובאמת לא היינו צריכים שום דבר מעבר לזה.

מסתבר שבמסגרת האירוח בצימר "מעלה השחר", יש אפשרות לשלב אירוח בקרוון שנמצא גם במעלה גמלא, כחמש דקות נסיעה מהצימר. המתחם כולל שני קרוונים, בתוך כל קרוון יש מיטה זוגית מרווחת, מיטת קומתיים לילדים, פינת אוכל שנפתחת גם למיטה נוספת, מקלחת, שירותים, ארון ומטבחון מאובזר בכל מה שדרוש לאירוח משפחתי נוח ומפנק. כמו בצימר, גם בקרוון יש שירותים ומקלחת חוץ מפנקים שהם חוויה בפני עצמה. הקרוון מאפשר חוויה של התמזגות עם הטבע. במתחם פינת מדורה, גריל, ופינת ישיבה מוצלת. הקרוון משקיף לנוף המטריף של הכנרת.

קרוואן מעלה השחרצילום מערכת

חשוב לציין שהאירוח בקרוון אידיאלי למשפחה עם עד שלושה ילדים, וכמובן לאירוח זוגות.

לאחר יומיים של הפוגה מהמציאות, החוויה שלנו מצימר "מעלה השחר" הייתה מפליאה באופן יוצא דופן, המקום היה הרבה מעל לציפיות שלי, בדרך כלל אני באה קצת סקפטית לצימרים בנוגע לניקיון, טיפוח המקום ובכלל כחוויה, ויכולה להגיד שהפעם הרגשתי בחו"ל ממש בתוך הארץ.