טיול ג'יפים - מבית טרקטורוני הכפר

073-782-4582
אם חשקה נפשכם בחוויה סוחפת ומרתקת במחוזות הירוקים והמופלאים של אצבע הגליל - הדרך בטיול שטח חוויתי - הוא קוקטייל מנצח של חוויה מרוממת רוח ובלתי נשכחת! בלב הטבע הירוק והפורח של אצבע הגליל - האתר שלנו מציע חוויית שטח אתגרי בג'יפ חדש לזוגות, למשפחות ולקבוצות

דמיינו לעצמכם חבילת אקשן, אטרקציות ואדרנלין. דמיינו לעצמכם מעברי מים וספארי לילה ובעלי חיים בסביבתם הטבעית . דמיינו לעצמכם... רגע, למה לדמיין, אם אפשר להגיע לחוויית השטח האולטימטיבית: טיולי ג'יפים מבית טרקטורוני הכפר!

את האקשן אתם כבר מכירים, האדרנלין נשאר גבוה, הנופים יפים כתמיד, אז נא לעלות בבקשה על הג'יפים! אנחנו מזמינים אתכם - משפחות, זוגות וקבוצות - להפוך לחלק מהחזון שלנו להעניק למטיילים בצפון קשת של חוויות שטח מרגשות עם טיולי הג'יפים שלנו, לטייל עם צוות הנהגים והמדריכים הכי טובים והכי נחמדים בצפון, טיולי ג'יפים בראש טוב.

הטיולים שלנו עוברים בעמק החולה, בגליל העליון, ברמת הגולן וברכס רמות, מלווים בהסברים על ההיסטוריה של המקום, הטבע והגיאוגרפיה. בקיץ, בסתיו, בחורף ובאביב - הג'יפים שלנו תמיד ראשונים בשטח.

מעברי מים בנחלים ושחייה מרעננת במקורות מים מיוחדים, ספארי לילה, תצפיות על גבול הלבנון, ביקור במעיינות נסתרים ובשרידי תחנות קמח עתיקות. טיולי גיפים זאת חוויה בלתי נשכחת, כמו טעם הקפה והתה הארומאטי והחיוך של המדריך הנוהג והמלווה במסלול.
 

על המסלול

עלייה לג'יפים התחלת נסיעה ממתחם הטרקטורונים דרך כרמים ומטעים בשביל המקביל ללבנון. נעלה לרכס הצפוני של רמות נפתלי (מעל כפר גלעדי ודרומית למטולה), נהיגה בתוך חורש טבעי ושטחים פתוחים, נגיע לתצפית מטריפה ביופייה, שם נעבור סקירת שטח נרחבת הנפתחת לפנינו של゜360 עם הסבר מיוחד על ההיסטוריה המיוחדת שלנו. נמשיך בנסיעת שטח מאתגרת ומהנה על הטרקטורונים לאורך נחל עיון, בו נעצור בנקודה קסומה להתרעננות עם תה צמחים ונשנוש, לאחר שכשוך קל במי הנחל. לאחר מכן נצא לעוד נהיגת שטח וחזרה אל מתחם הטרקטורונים (משך הפעילות כשעתיים).

שעות פתיחה

בתאום מראש

התקשרו עכשיו לטיול ג'יפים - מבית טרקטורוני הכפר: 073-782-4582

חוות דעת על טיול ג'יפים - מבית טרקטורוני הכפר

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי שבועות 2020