בית האלוורה - מוצרי טבע מעין יהב

073-782-3199
מבקרים בערבה? אל תפספסו את מרכז המבקרים וחנות המפעל של מוצרי JUST ALOE במטע האלוורה היחיד במזרח התיכון. בסיור המיוחד במקום תשמעו על תהליך ההפקה הייחודי המשמר את המרכיבים הפעילים של צמח האלוורה, ותוכלו להתנסות בעצמכם ולמצוא מגוון מוצרי אלוורה טבעית, טרייה, אורגנית ואפקטיבית לטיפוח וטיפול בעור

אם צמח האלוורה מעורר את סקרנותכם, סיור מודרך בבית האלוורה הוא בדיוק בשבילכם.

ממרכז המבקרים יוצא סיור חוויתי, ללא תשלום לקבוצות, המספר את סיפור ההתיישבות החלוצית בלב הערבה, חקלאות היצוא המדהימה שהתפתחה באזור ללא מים, חשמל, כבישים ואנשים, שיטות הגידול והמחקר, פיתוח משק המים ועוד. כל זאת, תוך נסיעה לתצפית מרהיבה (ג'בל חופירה) על עמק החממות של המושב מחד ועל המדבר הריק של ירדן מאידך. בנקודת התצפית - סקירה על גבולות השלום עם ירדן, על מקורות מים נוספים ואיך הגענו לגדל את צמח האלוורה. 

במרכז המבקרים תיחשפו לאופן הפקת מוצרי הטיפוח מצמח האלוורה, לחומרי הגלם הפעילים המכילים אותו, טריים ואורגניים, ולאופן שימורם במהלך תהליך יצירת המוצרים, כך שמוודאים פעילות גבוהה ואפקטיבית על העור. את הסיורים מעבירה שולה שחם. מבט אחד באישה הזו (שעברה מזמן את גיל 60) יגרום לכם להלל ולשבח את מוצרי האלוורה. שולה מספרת שמאז ומעולם משתמשת אך ורק במוצרים שמייצרת, ואכן עורה גמיש ויפה על אף גילה והאקלים המדברי.

הוראות הגעה

כתובת: משק 39 במושב עין יהב

לבאים מצפון: יורדים לכביש 90, אחרי גשר נחל נקרות, פונים שמאלה למושב עין יהב, מגיעים לשער המושב, ממשיכים עד לצומת T, פונים שמאלה, אחרי 300 מטר פנייה שנייה ימינה, 100 מטר, משק 39 והגעתם!

שעות פתיחה

בתיאום מראש

מחירים

הסיור הינו חינם, רכישת מוצרים בחנות בתשלום.
 

התקשרו עכשיו לבית האלוורה - מוצרי טבע מעין יהב: 073-782-3199

חוות דעת

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...