כל המידע על Janana Park - פארק ג'ננה

צאו להרפתקה והכירו את פארק  ג׳ננה

פארק ג׳ננה הוא פארק אקסטרים המוביל והגדול בישראל. הפארק ממוקם בלב הנוף הקסום והפסטורלי של קריית ענבים. 

הפארק מציע חוויה ייחודית מלהיבה  במגוון רחב של מתקני אתגר, אטרקציות ופעילויות ייחודיות. 
במגדל האתגרי שלנו תמצאו 132  מתקני חבלים, 25 קירות טיפוס , מתקני באנג'י, האומגות הארוכות בארץ וקליעה למטרה. בנוסף, תוכלו ליהנות ממתחם פיינטבול מקצועי. 

במגדל האתגרי שלנו תמצאו 130 גשרי חבלים ברמות קושי שונות, 25 קירות טיפוס, שתי מקפצות באנג'י, אומגה מהארוכות בארץ ומתחם קליעה למטרה.

בפארק ג'ננה תוכלו ליהנות גם ממאהל בדואי לאירוח מפנק או מיורט מונגולי רחב ידיים לאירועים, הלובש ופושט צורה לפי האירוע. הפארק מוצל, מונגש ומזמין. 

פארק החבלים  - חוויה מטריפת חושים על הגובה 

במרכז פארק החבלים, בגובה של ארבע קומות, ניצב פארק החבלים. המגדל הוא למעשה מיני פארק בפני עצמו, הכולל 132 אתגרי  חבלים, 25  קירות טיפוס , אומגות הכי ארוכות בארץ  440 מ,' ממנה משקיפים  על נוף הכרמים הקסום של קריית ענבים, שתי מקפצות באנג׳י  ואפילו מתחם פנימי לימי  כף, לכנסים, לאירועים וכד'. 
מתאים לילדים מגיל 4. פארק החבלים  אינו מונגש לכל  בעלי הצרכים מיוחדים. פארק החבלים  מוצל ומואר בלילה.  

פיינטבול – פעילות בקצב גבוה 
בואו ליהנות ממשחק אקסטרים חוויתי בקבוצות ומלא צבע! אתם מוזמנים לפיינטבול מקצועי לקבוצות של מינימום 8 משתתפים בו תתחלקו לקבוצות ותכנסו לאזור המדמה שטח ותיהנו ממשחק מלא באדרנלין. למשחק נדרש תאום מראש. מדובר במתחם פיינטבול מקצועי, המדמה אימוני יחידות מובחרות: השתלטות  על אוטובוס עם בני ערובה, יעדים מבוצרים, מכוניות עם מטרות אויב, "לוחמת שטח בנוי" ועוד. 

קליעה למטרה
משחק מרחב קבוצתי ואישי מתחם קליעה מאובזר וגדול המתאים לילדים ולקהל  הרחב.  המתחם בנוי כמטווח ומאפשר קליעה ברובי  M16 הישובים על כן, וירייה ברובי צבע אל עבר המטרה . המתחם מאפשר פעילות של תחרות בין קבוצות, סדנאות ODT ועוד.
 
מתחמי אירוח ברחבי הפארק לסדנאות ,ימי כייף, אירועים ומופעים 
אירוח במאהל בדואי גדול ויפהפה או יורט אותנטי ומרהיב אשר לובש ופושט צורה על פי האירוע אותו  
הוא מארח: סדנאות, אירועים, מופעים וכל אירוע מקורי שתרצו להגשים. 

ניתן לשכור את המאהל, כפי שהוא או  לבנות יחד איתנו את הפקת האירוע, לשלב באירוע את מגוון החוויות של הפארק או שלא. כל מה שתרצו. מה שבטוח זה הולך להיות ג׳ננה של אירוע. 
 
הפקת ימי כייף ואירועים
מחפשים רעיון לאירוע? צוות ג׳ננה עומד  לרשותכם מגיבוש הקונספט ועד להפקתו המלאה. בפארק צוות מיומן ומקצועי שישמח לסייע לכם לתכנן את האירוע שמתאים בדיוק לצרכים ולעובדים  שלכם. נשמח להג'דנן יחד ולהפיק אירוע חגיגי במיוחד עבורכם. 

לא סתם קראנו למקום ג׳ננה. יש כאן הכל, בואו להתג׳נן!
סרטון קצר :