כל המידע על פיוז'ן בדואי: אירוח במדבר כיד המלך

פיוז’ן בדואי הוא מאהל קסום בלב המדבר, המציע אירוח בדואי אותנטי, כמיטב המסורת הבדואית, המתחם מציע מגוון פעילויות ליחידים וקבוצות:

  • מסלולי הליכה נפלאים לאור ירח
  • אירוח כיד המלך: בואו לטעום מדפונה, מקלובה מנסאף ושאר מטעמים מהמטבח הבדואי.
  • פעילויות לילדים: הכירו את המסורת הבדואית בדרך חווייתית הכולל הכנת פיתות, משחקים בדואים ואריגה.
  • אירועים: ניתן להשכיר את המתחם לאירועים מכל הסוגים ולעשות חפלה בסגנון בדואי תחת הכוכבים – חוויה מובטחת שהאורחים לעולם לא ישכחו.
  • סדנאות: השתלמות תרבותית והיכרות עם העדה הבדואית מזווית ראייה מעט שונה ובעלת נופך מודרני של בעלת המקום.

המתחם חושף את התרבות הבדואית מנקודת מבט שונה מפיה של נורה זנון. צעירה בדואית שגדלה והתחנכה בירוחם בסביבה ישראלית, עד תום לימודיה בבית הספר התיכון. אף שידעה שהיא בדואית, ילדותה ונעוריה היו רחוקים מכל השפעה תרבותית וחברתית מחיי הבדואים המסורתיים. נורה הכירה את חיי הצעירים בני גילה בירוחם, אהבה אותם ולקחה חלק חברתי משמעותי בחיי חבריה היהודים. עם הגיעה לגיל 16 חותנה נורה עם בן השבט, שגדל בקרב משפחתו בכפר בדואי לא מוכר. בניגוד לצפוי, התלהבה נורה מהחיים שדמיינה בטבע המדברי.

בשיחה אינטימית כנה ומפתיעה , מתארת נורה את חייה כישראלית ואת חייה כבדואית היא חושפת את עולמה, חלומותיה ותובנותיה על חיי הבדואים במדינת ישראל .

פיוז’ן בדואי פונה אל הקהל הנרחב מכל הגילאים והסוגים ומציע חוויה ייחודית של חושים וטעמים. למקום הווי ייחודי המשלב בין אורח החיים המודרני לתרבות המסורתי. אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתארח במאהל בדואי שונה מכל מה שהכרתם. אצלנו תזכו להיחשף לתרבות הבדואית  האותנטית במלוא הדרה ליהנות מהנוף המדברי, מהשהות תחת שמי הכוכבים ומאוכל ייחודי ומשובח.