תל אביב של פעם: סיור נוסטלגי בעיר הגדולה

טיולי FREE TOUR: בואו לגלות מאיפה העיר הגדולה התחילה! סיור מלא בצבעים, ריחות ונוסטלגיה: מנווה צדק הקסומה נצא אל מגדל שלום ולקיוסק הראשון של תל אביב, נכיר את המייסדים המקוריים והנשכחים של העיר, נעבור באנדרטת מייסדי העיר ובהיכל העצמאות ונסיים בכוסית ערק , לחיי מדינת ישראל והחיים היפים

רשימת הטיולים

  • 27/04/2018 (יום שישי) בשעה 10:00
  • הרשמה 18/05/2018 (יום שישי) בשעה 10:00

מחירים

טיולי FREE TOUR

איפה נפגשים

בשעה 10.00 ברחבת סוזן דלל, ליד פסיפס טרקטובר

על הטיול

משך הסיור: 3 שעות | מתאים לילדים: כן | נגישות לנכים: כן


טיול free tour :    מנווה צדק נצא אל ביתו של מייסד העיר הנשכח - מי הוא היה? רמז: לא דיזנגוף!

נמשיך לביקור בגלריה במגדל שלום ונראה יצירות פסיפס המתארות את תל אביב והשינויים שהתרחשו בה לאורך השנים מנקודת מבטם של האמנים נחום גוטמן בשנות השישים ודוד שריר בשנות התשעים.

  • הידעתם? מגדל שלום נבנה על חורבות הגמנסיה העברית הרצליה, שהייתה לב-ליבה של העיר. הריסתה עוררה הד ציבורי שבעקבותיו נוסדה המועצה לשימור אתרים - שסימלה הוא גמנסיה הרצליה עד היום!

נמשיך בסיורנו לשדרות רוטשילד ונבקר בקיוסק הראשון בעיר, שעדיין מעורר בנו געגוע לגזוז בטעם של פעם, וממש לידו "פנס בודד בקצה שכונה" - הפנס מהשיר של התרנגולים. נסקור בתי חלומות בעיצוב אקלקטי וגם בתים מאוחרים יותר בסגנון הבינלאומי, ומול היכל העצמאות נשחזר את הרגע המרגש ביותר של הקמת המדינה.

נקנח בכוסית עראק , לחיי מדינת הישראל
 

צילמתם בסיור? העליתם את התמונות לפייסבוק? תייגו את עמוד הפייסבוק של טיולי (tiuli@) ואולי נפרסם את התמונות שלכם בעמוד שלנו, כדי שכולם יוכלו לראות!

בהדרכת

אליק דרדיקמן

מורה דרך, בעל אוהב, ואבא לשלושה ילדים גדולים. מאז ומתמיד אהבתי לעבוד עם אנשים. במשך שנים רבות הקמתי וניהלתי מסעדות ברחבי הארץ (זוכרים את אלכסנדר?) וכעת אני מגשים חלום ילדות – להדריך מטיילים בנופיה הקסומים של הארץ שלנו. יש לנו ארץ מדהימה, תמיד אהבתי אותה. מהירוק עוצר הנשימה של הצפון, דרך קצף גלי הים התיכון, ועד המדבר הפראי שאינו ניתן לאילוף.

חוות דעת על תל אביב של פעם: סיור נוסטלגי בעיר הגדולה

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...
;