איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

טיול חנוכיות מוזיקאלי בבני ברק החרדית

טיולי FREE TOUR : טיול באווירה חגיגית ומוארת של חנוכה אל בני ברק החרדית. נטייל באתרים המפורסמים בעיר, נדבר על זרמים שונים בחסידויות, מנהגים שונים של החרדים וכמובן על מנהגי החג והחנוכיות, נשמע ואף נשיר משירי החג ונדליק גם חנוכייה משלנו.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

להגיע לבני ברק זה לנסוע קרוב אבל להגיע רחוק. הכי הרבה ילדים והכי מעט נדנדות. הכי הרבה חנויות למזון ומזון מהיר והכי מעט מקומות ישיבה בהם. העיר בגוש דן הכי ענייה עם הכי הרבה תרומות ומצוות. למרות ריבוי העוני –אין חרפת עוני, כי יש ערבות הדדית. עיר שכולה יהודים חרדים הלבושים שחור-לבן אך יש בה זרמים רבים ביותר ואף מנוגדים זה לזה.

במהלך הסיור נכיר את ישיבת פוניביז' - הטכניון של החרדים, שטיבאלך איצקוביץ – מרכז חיי הלילה של העיר המכונה "בית חרושת למיניינים", רח' רבי עקיבא – השאנז אליזה של העיר, בי"כ האדמו"ר מבעלזא וסיפורו של הרב אלימלך פירר, בית הרב שך ז"ל – ראש ישיבת פוניבז' ונשיא מועצת גדולי התורה ומנהיג הציבור החרדי-ליטאי ועוד. 

בנוסף להכרת העיר החרדית נהנה לצעוד לאורן של החנוכיות הרבות, נדבר על מנהגי החג ומנהגי הדלקת החנוכיות ונשיר שירי חנוכה ונדליק חנוכיה. נעצור גם ליד אחת המאפיות לרכישה של סופגניות ומאפי חנוכה.

אין צורך לבוא עם כיפות לגברים או בחצאיות לנשים. כדאי להביא מים, נעלים נוחות להליכה, משקפי קריאה למי שזקוק לטובת השירונים.

הטיול מתאים למבוגרים וילדים בוגרים מעל גיל 8 לפחות.

הסיור מעגלי ונמשך כשעתיים וחצי. חשוב לציין שלצערינו אין שרותים ציבוריים בתחילת המסלול וגם לא לאורכו. מי שזקוק לשרותים יסתדר לבד באחת המסעדות או הקופיקס ברחוב רבי עקיבא.

בהדרכת

רונן נחמן

מורה דרך מוסמך (בעברית ובאנגלית) ובעל ניסיון רב בהדרכת טיולים מסוגים שונים ולקהלים מגוונים, טיולים לאוהבי לכת, אוהבי זמר, אוהבי ידע ואוהבי חוויות. ההדרכה של רונן היא אינטראקטיבית וכייפית ומשולבים בה סיפורים, אגדות, בדיחות ושירים להנאת הקהל.

חוות דעת על טיול חנוכיות מוזיקאלי בבני ברק החרדית

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מלונות פופולרים בארץ

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג