יוזמה חדשה:
תו איכות עבור חדרי האירוח הכפרי בישראל

משרד התיירות ורשות הגליל והנגב פתחו לאחרונה ביוזמה חדשה, במסגרתה הם פועלים ליצור מוצר תיירותי חדש בשם "Israel Bed and Breakfast", במסגרתו תושק מערכת דירוג חדשה לחדרי האירוח הכפרי בישראל, אשר תעניק תו איכות בשם IBB.

• מאת: משרד התיירות

מהו IBB?

ראשי התיבות IBB מייצגים את שמו של תו האיכות החדש עבור חדרי האירוח הכפרי בישראל. מערכת תו האיכות תדרג את מתקני האירוח השונים הללו, על פי כ-140 קריטריונים בינלאומיים, איכותיים וכמותיים, אשר הותאמו לישראל, לדוגמא: אמת בפרסום, בטיחות, גודל מינימאלי של יחידה, מיזוג/חימום, ניקיון ותחזוקה, מידע זמין על אזור האכסון, שירותי הסעדה בסביבתו ועוד.

משרד התיירות מוביל את תהליך הדירוג החדש, על מנת ליצור שפה אחידה בין בעלי הצימרים ובין הלקוחות, במטרה לאפשר לקהל הנופשים לקבל את מירב המידע על חדרי האירוח והאופציות לנופש באזור. לנגד עינינו, במשרד התיירות, עומדת השאיפה לראות עליה ברמת השירות והאיכות של חדרי האירוח הכפרי בישראל.

אורחי חדרי האירוח, הלוקחים חלק בדירוג IBB, ייהנו מחדרים מרווחים, המצוידים במערכות טכנולוגיות מתקדמות, מטבחים מאובזרים, מרפסות נוף, גינות מטופחות ועוד. חדרי האירוח הללו מוצעים בסוגי ישובים שונים, כגון: קיבוצים, מושבים, כפרים, חוות חקלאיות, ישובים קהילתיים ואפילו ערים ברחבי הארץ.

Israel Bed and Breakfast כמוצר

מטרתו של משרד התיירות היא לקדם את הלינה בחדרי האירוח הכפרי בישראל, כמוצר לכל דבר, כחלק מחופשה בחיק הטבע, הכפר או המדבר. לינה בחדרי האירוח, שנוטלים חלק בדירוג ה-IBB, תמותג כפינוק איכותי ורגוע, במסגרתו ניתן ליהנות ממתקנים משוכללים, נופים מרהיבים, פעילויות ומוצרים טעימים של המקום.

במסגרת המיזם החדש, יושק קמפיין מיוחד לקידום המודעות לתו IBB בקרב קהל הנופשים בישראל. מטרתנו, במשרד התיירות, היא להציג לקהל הנופשים, בצורה נוחה וידידותית, את המגוון הרחב של חדרי האירוח. במה זו תאפשר להתאים את המוצר לקהלים רבים בארץ.

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

ומה עם תיירות נכנסת?

כבר כיום קיים אתר של ה-IBB בשפה האנגלית ובעתיד יצטרפו שפות נוספות. זאת, על מנת למשוך קהלים נוספים, מחו"ל. כל אלו, במטרה לאפשר הזמנת לינות בחדרי האירוח, ישירות על ידי תיירים ומשפחות בודדים מחו"ל (F.I.T’s). לאחר הטמעת נושא תו התקן באירוח הכפרי ברחבי הארץ, תוכן תכנית שיווקית על מנת לעודד חבילות תיור כפריות גם לקבוצות מאירופה ומארה"ב.


תיירנים אשר מעוניינים להצטרף לפרויקט IBB מוזמנים לפנות אל משרד התיירות, האגף לתיירות כפרית.

תנאי סף להצטרפות לפרויקט מצוינים במידע זמין ממנהל האגף ואיל כיוף 02-6664387 [email protected]