מה חדש בקבוצת למטייל?

חברת למטייל מציינת בימים אלו 30 שנים להיווסדה, אז החלה כחנות טיולים קטנה בתל אביב. כיום כוללת הקבוצה 18 חנויות, קבוצת אתרי אינטרנט (ש'טיולי' הוא אחד מהם) ומשווקת ביטוחי נסיעות לחו"ל. הנה כל הדברים המעניינים, שהתחדשו בעת האחרונה בקבוצת למטייל!

• מאת: מערכת אתר טיולי

קולקציית חורף חכמה וחדשה בלמטייל - להיראות טוב להרגיש חכם

בימים אלו משיקה רשת "למטייל" את קולקציית הביגוד החכם בסניפיה – קולקציית Outdoor חדשה, הכוללת את מיטב המותגים בעולם: מרמוט, נורת'פייס, סאלווה, לואו אלפין ועוד, המייצרים ליינים שלמים, המשלבים בין אופנה של ממש לבין חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת. בקולקציה מגוון רחב של פריטי אופנה חכמה לגברים ולנשים. אופנה חכמה מגינה על הגוף בעקבות פעילות, מזג אוויר ותנאי אקלים.

בתהליכי עיצוב וייצור הביגוד החכם מושקע ידע רב והם נבחנים על ידי מעבדות הטקסטיל הטובות בעולם. העיצוב האופנתי והטכנולוגיה המתקדמת מצטיינים בנוחות, המאפשרת חופש תנועה ותחושה נעימה לאורך כל היום. בכל בגד ניתן למצוא שילוב נכון של מספר טכנולוגיות, ה"עובדות" יחדיו לטובת הנאה מרבית מהבגד. לדוגמא, חולצה מכופתרת אופנתית, המשלבת כמה טכנולוגיות - הגנה מפני קרינת השמש, דוחה יתושים, מתייבשת במהירות ואינה מתקמטת.


ביגוד חכם ברשת למטייל. צילום: סטודיו דן לב

שלי חודורוב, מנהלת השיווק של רשת "למטייל", מסבירה: " חברות האופנה נוטות לייצר קולקציות המתמקדות בעיצובים ובטרנדים מתחלפים, אולם, בשנים האחרונות השכילו חברות אופנה מובילות להבין כי יש צורך לייצר בגדים שיהוו את האבולוציה הבאה בתחום האופנה ולהוסיף נדבך נוסף - חידושים טכנולוגיים. שימת דגש על בדים וסיבים ייחודיים, שהופכים את הביגוד לפונקציונלי ומעניקים ערכים מוספים והכרחיים לצרכן".

אתר טיולי - מעכשיו גם באפליקציה!

לאחרונה השקנו אפליקציה חדשה לאייפון, עבור אתר 'טיולי'. האפליקציה ניתנת להורדה בחינם והיא כוללת מדורים אהובים ומומלצים מתוך אתר 'טיולי': יומן האירועים והפסטיבלים, מסלולי טיול, מאגר האטרקציות ברחבי הארץ, נקודות חן, טיולים מאורגנים ועוד. האפליקציה גם מאפשרת למשתמש לחפש נקודות עניין הקרובות אליו, על בסיס מיקום גיאוגרפי. מאז הושקה האפליקציה החדשה לפני מספר שבועות, נרשמו כבר עשרות אלפי הורדות. משתמשי אנדרואיד - אל ייאוש! בימים אלו אנו עוסקים בפיתוח אפליקציה מקבילה למכשירים אלו כך ששווה להתעדכן אצלנו בקרוב.

חדש בפייסבוק - קבוצת 'טיולי'

עכשיו אפשר לטייל איתנו גם בפייסבוק! לאחרונה השקנו את עמוד 'טיולי' בפייסבוק. בעמוד זה נשתף במידע חדש מתוך אתר 'טיולי' - מסלולים חדשים, המלצות, דיווחי פריחה ועוד וגם נדבר על כל מה שקשור בטיולים בישראל. באמצעות עמוד זה בפייסבוק, אנו מזמינים את אוהבי הטיולים בישראל להכיר זה את זה, להתוודע גם למדריכים ואנו גם מקיימים בו כבר פעילויות שונות. הצטרפו לעמוד 'טיולי' בפייסבוק!

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג