אתר "טיולי", מקבוצת "למטייל" (להלן "האתר"), מארגן תחרות גולשים במטרה לקבל המלצות מגולשים למסעדות ומקומות מומלצים לאכול, על מנת ליצור את רשימת מסעדות המומלצות ליום טיול. הפרסים בתחרות הם לפחות 20 שוברי מתנה המקנים הטבות שונות במסעדות

1.      במסגרת התחרות, הגולשים מתבקשים למלא טופס המלצה, בו יציינו את שם המסעדה (או מקום אחר בו אוכלים), מתארים את החוויה במקום ויכולים להעלות תמונה (להלן "ההמלצה").

2.      אין הגבלה על מספר ההמלצות שכל גולש רשאי לשלוח.

3. צוות האתר יבחר את ההמלצות המתאימות ביותר, בכפוף לשיקולי המערכת. אין צוות האתר מתחייב לפרסם את כל ההמלצות המתקבלות.

4.      אין לשלוח תכנים הפוגעים ברגשות הציבור או המהווים הוצאת לשון הרע או הפרה כלשהי של חוק או המעודדים ביצוע עבירה או עוולה. אין לשלוח תכנים פוגעניים, בעלי אופי מיני, גזעניים או הפוגעים בפרטיות. אין לשלוח תכנים אשר הזכויות בהם אינן שייכות למעביר התוכן או שיש בהם כדי לפגוע בזכויות קנייניות של אחרים, לרבות זכויות יוצרים וסימני מסחר.

5.      כל משתתף בתחרות מאשר, בעצם השתתפותו בתחרות, את הסכמתו לתנאי אתר "טיולי" (לעיון) ולתנאי התחרות, ומצהיר ומאשר כי:

  • הוא כתב את ההמלצה ששלח לתחרות בעצמו, אין לצד שלישי כלשהו זכויות בתכנים ובצילומים ששלח, והוא מסכים שייעשה בהם שימוש לצורך התחרות ואינו זקוק לשם כך להרשאה מצד שלישי כלשהו. יובהר כי ההמלצות הן באחריותו הבלעדית של המשתתף, והאתר אינו נושא באחריות לתוכנן.
  • הוא מתיר למערכת האתר לפרסם את ההמלצה ולעשות שימוש בתוכן ובתמונה ששלח לצורך פרסומים עתידיים, קידום הפעילות וכל צורך אחר, לרבות יחסי ציבור ופרסום נוסף.
  • הוא מוותר על כל טענה בקשר עם פרסום ההמלצה, לרבות בקשר עם זכותו המוסרית ביחס לתוכן ולתמונה ששלח וכן על כל דרישה או תביעה כספית או אחרת בקשר עם האמור לעיל.

6.      מועד תחילת התחרות 19/11/2015 ומועד סיום התחרות ב-12/12/2015 בשעה 24:00

7.      עם סיום התחרות, יבחרו על ידי צוות שופטים מקבוצת "למטייל" את ההמלצות הזוכות מבין ההמלצות שנשלחו (ההמלצות הזוכות יהיו כמספר הפרסים ובכל מקרה לא יפחתו מ-20).

8.      הזוכים יקבלו הודעה בדבר הזכייה במייל או בטלפון, על פי פרטי הקשר שהשאירו. על כל זוכה ליצור קשר עם מערכת האתר לאישור קבלת הודעת הזכייה ומסירת כתובת למשלוח הפרס.

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

9.      הפרסים: לפחות 20 שוברי מתנה המקנים הטבות שונות במסעדות (כגון: ארוחות זוגיות או ארוחות לקבוצות של עד 6 חברים במתנה, ועוד).

10.      קבלת הפרס מותנית בעמידה בתנאי התקנון.

11. האתר שומר לעצמו את האפשרות לערוך שינויים בתנאי התחרות, מועדיה, פרסיה, תכניה או כל שינוי אחר בתחרות, כולל ביטולה המלא.

12. השתתפות בתחרות אסורה לעובדי קבוצת "למטייל".

13. למטייל לא תישא באחריות כלשהי בקשר עם הפרסים.

15. התקנון כתוב בלשון זכר אך פונה לשני המינים.

16. בהצלחה.