ג'קוזי לים התיכון מול השקיעה

מתחת לתל שקמונה, בין הגלים חור עגול גדול בסלע הריף, קרוב לחוף יש ג'קוזי מול השקיעה

מאת: דובי זכאי

יש מקומות שבהם שילוב של גלי הים ושקיעת השמש יוצר את הנקודה הכי יפה לזוגות אוהבים. במידה והים רגוע אפשר להיכנס לג'קוזי הטבעי אפילו עם כוס קפה שהכנתם על החוף. תל שקמונה משתרע על 8 דונם, המקום עשיר במימצאים ארכיאולוגיים מתקופת שונות, אומרים שהגילויים הארכיאולוגיים בני 2100 שנה. חוף הים הוא שמורת טבע שנחקרת על ידי מוסדות מדעיים. חוף ים כאן עשיר בצדפים. ריף הסלעים הוא ארוך, ובמרכזו חור עגול, גדול שאפשר להיכנס לתוך מי ים צלולים, רגלים רכים נופלים אל החור המוזר וממלאים אותו במי ים צוננים. בתחתית החור, חול ים רך ונעים בעומק כמטר כך שאפשר לשבת בג'קוזי וגלי הים הרכים שוטפים אתכם.

מתי לבוא: בימים שמשיים, לקראת השקיעה. לאחרונה ערכו שינויים באזור ונבנתה טיילת ארוכה לאורך החוף, כך שלהגיע עם רכב יהיה קשה. אבל המקום שווה הליכה. המבנה שניצב מצפון נראה נטוע בין גלי הים, הוא מבנה של הרשות לחקר ימים ואגמים.

הוראות הגעה

על כביש 4 מחיפה דרומה, בהצטלבות עם כביש 672 שיורד מהכרמל, נכנסים לתחנת הדלק ושם, ליד מסעדת מצא, יש מעבר מתחת לפסי הרכב לרכב פרטי בלבד. פונים ימינה וצפונה עד כמה שאפשר. הולכים על החוף לכיוון המבנה הבודד על החוף. כמאה מטרים לפניו החור בסלעים, ג'קוזי לים התיכון.

חוות דעת על ג'קוזי לים התיכון מול השקיעה

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...