כל המידע על חוף עין בוקק: מקום רחצה ציבורי ומפתיע בים המלח

אזור המלונות שליד עין בוקק מחולק לצפוני ודרומי, ולאורכו ישנם כמה חופי רחצה ציבוריים מוכרזים, כאשר בחלק הדרומי יש גם חוף רחצה מופרד לציבור הדתי. בעוד שחוף עין גדי וחוף מינרל שליד  נסגרו בשל סכנת בולענים, ושלושת החופים המחודשים בצפון ים המלח – קלי"ה, ביאנקיני ונווה מדבר, דורשים תשלום, רצועת חופי עין בוקק היא האפשרות היחידה בים המלח לרחצה בחוף מוכרז בחינם (מלבד התשלום על החנייה).

העבודה הרבה שהשקיעו בפיתוח החופים ניכרת, בעיקר לאור מצבם הקודם. כיום תוכלו לרחוץ בחופים נקיים, לשכב בחוף על חול צהוב ורך שהובא לכאן במיוחד ולטייל לאורך בטיילת מונגשת לאורך כ-15 ק"מ. בכל אחד מהחופים תמצאו שירותים ומקלחות לרווחת הציבור, ברזיות מים, כיסאות נוח ושמשיות להשכרה ואזורים עם סככות צל קבועות, חלקן בתוך המים.

למרות שלחופי עין בוקק מגיעים תיירים רבים מכל רחבי העולם, הם לא עמוסים מאוד, ויש מספיק מרחב לכולם. החופים מתאימים בעיקר למי שאוהב נוחות, אבל יכול להסתדר עם אווירה מעט מסחרית, שכן בסמוך לחופים יש חנויות, מסעדות, וכמובן, מלונות. ככלל, בחופים אסור להקים אוהלים או להדליק אש, מלבד בחגים, שבהם תוכלו להקים אוהלים ולעשות מנגל באזורים המוסדרים כך בלבד.

שעות הרחצה עם שירותי הצלה: בשעון קיץ: 7:00-18:00 | בשעון חורף: 7:00-16:00

החנייה בחופי עין בוקק בתשלום, בהתאם לשילוט במקום. המעוניינים לחנות בחינם, יכולים לחנות ברחבת הכורכר בחלק הצפוני של עין בוקק, בחיבור הצפוני עם כביש 90.