אזור הצפון

החרמון ומקורות הירדן
החלטתם לקחת את הילדים ולנסוע, משפחה שלמה לצפון. טיול עם ילדים ברמת הגולן הוא דרך נהדרת לגלות טבע פראי, נחלים קוצפים ופסגה אחת מושלגת, שמחממת את הלב. מערכת אתר טיולי ממליצה על הדברים שחייבים לעשות בטיול משפחתי בחרמון ומקורות הירדן. 

כניסה לכתבה >> 

רמת הגולן
מערכת אתר טיולי ממליצה על האתרים הטובים ביותר לטיול עם ילדים ברמת הגולן. בעלי חיים, פירות תצפיות ואקסטרים ואף מילה על מדרונות מושלגים.

כניסה לכתבה >> 

גליל עליון ומערבי
כל המשפחה יוצאת לטייל בגליל העליון ובגליל המערבי, בין אטרקציות אתגריות, אגם מופלא, גנים מרהיבים, חקלאות עברית, טבע עוצר נשימה ועוד. מערכת טיולי מאירה זרקור, על המרכזיים והטובים, שבאתרי הגליל העליון והמערבי, לטובת הילדים וההורים שיוצאים לטיול. 

כניסה לכתבה >>

גליל תחתון והעמקים
רגע לפני שנצא אל פסגת הגלבוע ונשתכשך בנחל הקיבוצים, אנחנו מבקשים להמליץ לכם על מספר אטרקציות, שמחכות לילדים וההורים המטיילים, באזור טיול גליל תחתון, העמקים והגלבוע.

כניסה לכתבה >> 

חיפה והכרמל
חיפה, העיר השלישית בגודלה בישראל, אפשר לנסוע אליה ברכבת או ברכב, היא מלאה באטרקציות, נוף שובה לב וגני חיות. מערכת אתר טיולי, שמה זרקור וממליצה על האתרים, שילדים המטיילים בחיפה, לא יכולים להחמיץ.

כניסה לכתבה >> 

ירושלים, ים המלח ומדבר יהודה

ירושלים
ירושלים, בירת ישראל, מזמנת חוויות חילוניות ודתיות, היסטוריות ועכשוויות וכל הזמן רוחשת ושוקקת. מכל העושר הזה, המשפחה יכולה להתבלבל ובדיוק בגלל זה, מערכת אתר טיולי בחרה למקד את האטרקציות, נקודות החן והמסלולים, המתאימים ביותר לטיול עם ילדים בירושלים.

כניסה לכתבה >> 

הרי ירושלים והאזור
מערות ומחילות, חיות, היסטוריה, ארכיאולוגיה, נוף משגע ומזג אוויר נוח. בחרתם לטייל עם הילדים בשפלה ובערי ירושלים, מערכת אתר טיולי, ממליצה על האתרים שאסור לכם לדלג עליהם.

כניסה לכתבה >> 

ים המלח ומדבר יהודה
מערכת אתר טיולי ממליצה על האתרים, שבלעדיהם טיול בחלקת הארץ המדברית, ייחשב להחמצה. לפניכם, האטרקציות, נקודות החן והמצדה, שיעשו לכם את הטיול באזור טיול ים המלח ומדבר יהודה.

כניסה לכתבה >>

תל אביב וגוש דן

תל אביב
תל-אביב, העיר העברית הראשונה, נחשבת למרכז האורבני של החיים בישראל. מספר האטרקציות, נקודות החן ומסלולי הטיול בעיר, רב ומבטיח, שכל אחד ימצא בה את מבוקשו. בכתבה שלפניכם, ממליצה מערכת אתר טיולי על הבולטים שבאתרי העיר.  

כניסה לכתבה >>

חולון, בת ים וערי גוש דן
ערי גוש דן, עשירות באטרקציות, פינות חמד ואתרי בילוי עם ילדים. מערכת אתר טיולי שולחת זרקור וממליצה על המקומות, שאסור להורים ולילדים להחמיץ.

כניסה לכתבה >> 

אזור הדרום

הנגב
הנגב, אוצר של נוף שקט ופסטורלי, של מדבר צהוב המוריק עם רדת הגשם, הוא קרקע נהדרת לטיולים משפחתיים. מערכת אתר טיולי מכניסה לאוטו את ההורים, הילדים ומפת הטיולים, וממליצה על האתרים שיעשו לכם את הטיול בנגב.

כניסה לכתבה >>

דרום הנגב והערבה
רגע לפני אילת, מכל עבריו של כביש 90, הוא כביש הערבה הבלתי נגמר, מסתתרים מסלולי טיול, פינות חמד ואטרקציות שכל משפחה מטיילת תשמח לעצור בהם עם הילדים. מערכת אתר טיולי ממליצה על הנקודות הכי טובות באזור טיול דרום הנגב והערבה.

כניסה לכתבה >> 

אילת והאזור
אילת היא עיר הנופש האולטימטיבית. אטרקציות יש בה מכל וכל, הן בדרך אליה, הן בעיר עצמה והן בין העיר לגבול טאבה. אוכל יש בה בכל פינה ואנשים מאושרים, שנמצאים בחופשה. מי צריך יותר? מערכת אתר טיולי עוזרת לכם לקום מכסא הנוח וממליצה על אתרי החובה באזור טיול אילת והרי אילת. 

כניסה לכתבה >>

להמלצות נוספות לטיולים, אירועים ואטרקציות בחופשת החג, היכנסו ל'טיולי פסח' >>