במיקום הכי מרכזי בתל אביב-יפו, בצומת הרחובות נחלת בנימין, שינקין, הכרמל, אלנבי, קינג ג'ורג' והלל הזקן נמצא מלון מרהיב מהמיוחדים שיש בארץ- בית המלון פולי האוס.

ממוקם במבנה יפהפה לשימור, בבית פולישוק שנבנה בשנת 1934 וכיום הוא בית מלון בוטיק, ששופץ ושוחזר למראהו האייקוני של הבתים בסגנון הבינלאומי (באוהאוס) בניצוחה של מאסטרית אדריכלות השימור, ניצה סמוק.

בנוסף לכך, המלון קיבל עיצוב עתידני וצבעוני המאפיין את המעצב המפורסם כרים רשיד שחתום על עיצוב פנים המלון, ועל כל 40 החדרים שבמלון הבוטיק המפנק שכולל גם בר קוקטליים על גג המלון, ג'קוזי ובריכת אין-סוף מחוממת שמשקיפה על הנוף האורבני של תל אביב.

פוליהאוס כרים רשיד

תחת ניהולה המחודש של חברת המלונות הוותיקה אפריקה ישראל (נוסדה בשנת 1992), בית המלון פולי האוס יתקיים כמותג נפרד של מלונות בוטיק אורבניים והוא המלון הראשון מתוך המותג החדש שהרשת מתכננת להשיק בהמשך השנה.

שרון אלון, מנכ"ל רשת מלונות אפריקה ישראל: "אנו שמחים לצרף מחדש את מלון פולי האוס תל אביב לחברת מלונות אפריקה ישראל. המלון, שהוא הראשון של מותג מלונות בוטיק שאנו מתכננים להשיק,  תחת המותג פולי, מהווה המשך ישיר לאסטרטגיה של החברה להתרחב בתחום המלונאות בישראל ולהרחיב את ההשקעות בתחום גם למלונות קונספט שיעניקו חווית שירות מיוחדת. המלון יעבור לניהולנו החל מ- 1/1/2024".

לתכנים נוספים שאולי יעניינו אתכם: