ממשיך להוביל: מלון  וולדורף אסטוריה נבחר כמלון המוביל הטוב בישראל לשנת 2024 על ידי ארגון התיירות הבינלאומי World Travel Awards שפרסם הבוקר את רשימת המלונות הזוכים בעולם התיירות והנסיעות לשנת 2024.

מהו World Travel Awards? מדובר בארגון בינלאומי הידוע כסימן היכר של איכות ומצוינות בתעשיית התיירות כאשר הוא עורך תחרות אוסקר שנתית בתחום התיירות.

בכל שנה נבחרים מוסדות התיירות המובילים ברחבי העולם על ידי אנשי מקצוע וצרכנים מתחום התיירות עם מעל ל-650,000 הצבעות מ160 מדינות. מלון וולדורף אסטוריה נבחר להיות המלון המוביל הטוב בישראל לשנת 2024 וזו הפעם השניה בה זכה בתואר היוקרתי והנחשק, לאחר שזכה גם בשנת 2022.

הזכיה נחשפה בטקס פתיחת יריד התיירות של העולם הערבי – ARAB TRAVEL MARKET בדובאי. נציגי המלון הירושלמי קיבלו את ההודעה הרשמית על הזכיה הבוקר (יום ג’, 6.5).

במלון המפואר שהינו מלון היוקרה הבינלאומי היחידי בירושלים, תיהנו מ- 226 חדרים, מתוכם 29 סוויטות, חדרי ישיבות משוכללים, מסעדות גורמה, חדר כושר, ספא יוקרתי ורמת שירות ויוקרה שטרם נראתה בישראל. מלון וולדורף אסטוריה בירושלים, נבנה על יסודותיו של מלון היוקרה המפורסם- מלון פאלאס בירושלים ונחשב לפרויקט המלונאי היקר ביותר בישראל עם עלות השקעה של כ- 150 מיליון דולר. 

אבנר און מנכ"ל מלון וולדורף אסטוריה ירושלים בתגובה: כבוד גדול למלון וולדורף אסטוריה ירושלים ולרשת, לעובדי המלון ולירושלים על שהמלון זכה בתואר המלון הטוב בישראל זו הפעם השניה. מלון וולדורף אסטוריה, שזו שנת העשור שלו,  עושה מאמצים רבים להוכיח כי אפשר לעשות תיירות מצוינת ולספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר בעולם גם בתקופה מאתגרת זו" והוסיף “אני מבטיח כי נמשיך לשמור על רמת השירות הגבוהה ,האווירה וחווית האירוח הייחודית כל כך למלון. אני מזמין את הקהל המקומי להגיע אלינו ולהנות מרמת האירוח, השירות, הספא והקולינריה שמעניק המלון”.