ברחוב צדדי בעיר הימית, יורדים למרתף שהיה חדר כושר והוסב על-ידי לורן, איש עסקים צרפתי, לחוויה באמת מרנינה. פוסעים במסדרון קליידוסקופי ונתקלים בשלל תלבושות ואביזרים שניתן להשאיל.

יש כאלו שלוקחים את הביקור פה ברצינות וממש באים עם מזוודת אקססוריז, מותאמת לכל חדר, שהם ראו באינסטגרם או בטיק-טוק. מסתבר שזמרים מצלמים פה קליפים וגם די-ג’יי אוהבים להשתמש באפקטים המדליקים.

בממלכת הסלפי יש 15 חדרים קומפקטיים ותוססים עם מיצגי תלת מימד, תפאורות ומוסיקת רקע קצבית, שמקווים שתעשו איתם בוק, שיביא לכם את הדבר הכי חשוב בעידן האינסטנט העכשווי- לייקים ותגובות נלהבות.

כל אזור צילום מצויד לא רק ברקע מעניין, אלא גם מחושב בקפידה מבחינת תאורה, מה שמאפשר לכם להצטלם ברמה גבוהה, בלי להתאמץ. גם עם טלפון נייד מדור ענתיקה כמו שלי, יוצאות תמונות טובות.

מה החדר הכי פופולרי?

אין ספק ש"אמבטיית הכסף", היא הגימיק שאנשים הכי רוצים להצטלם בתוכו. עם אקדח שיורה דולרים, שעפים סביבכם. גם "החדר האדום", עם טלפון אדום ותא ישיבה בסגנון הבית הלבן, גוררים פידבקים. יש פה אמבטיית כדורים וורודים, שצוללים לתוכם, סממן היכר גם במוזאונים תאומים באירופה.

צילום: גילי מצא

צילום: גילי מצא

ומה עוד מחכה לכם שם?

חדר קריוקי ואנשים שוכרים את החוויה הכוללת, לארועים כמו מסיבת בת-מצווה, יום הולדת, ארוע חברה ואפשר להזמין גם דיג'יי.

רק לילדים?

ממש לא! כל מי שאוהב להצטלם, או להרים את המצב רוח! 

מידע נוסף: 

  • עלות כניסה: 80 ש"ח.
  • הנחה:  20% למי שיגיע דרך "למטייל" ו"לטייל עם גילי"
  • הזמנות: נכנסים לאתר המוזאון ובסל הקניות, מכניסים את הקוד: keif20
  • כתובת: סמילנסקי 10 נתניה, יש מגרש חנייה צמוד לבניין
  • שעות פתיחה: כל יום חוץ משבת, בין עשר לשמונה. בשישי-תשע עד ארבע.

גילי מצא היא עיתונאית-צלמת ובעלת הבלוג "לטייל עם גילי", בו היא ממליצה על טיולים ובילויים, ויש לה גם חשבון אינסטגרם ססגוני ואומנותי.