אקווריום ישראל

072-330-3127
בירושלים, לא רחוק מגן החיות התנכ"י נמצא אקווריום ישראל, המציג את החיים בים התיכון, ים סוף, סואץ והכנרת. לצד התצוגות באקווריומים, מתקיימות במקום הדרכות על הייצורים הימיים ומוצגת תערוכה של האמן דודי שמאי - כולה סביב היצורים הימיים. משך הבילוי - כשעה וחצי

התצוגות הקבועות באקווריום ישראל לוקחות את המבקרים במסלול המציג את הדגים והיצורים הימיים, בחלוקה לימים בהם הם חיים – הים התיכון, ים סוף, מפרץ סואץ והכנרת. המסלול כולל עשרות תצוגות של אקווריומים בגדלים שונים. המשותף והמיוחד לכולם – מי הים מיוצרים במקום, בהתאם למלחים הנמצאים בים התיכון ובים סוף. בכל אולם מתקיימת גם הדרכה הכוללת הסבר על הדגים, הכרישים, כוכבי הים, המדוזות, סוסוני הים, צבי הים ושאר היצורים הימיים החיים במקום.  

בנוסף לתצוגה הקבועה, מוזמנים המבקרים להיכנס לתערוכה של האמן דודי שמאי, העוסקת בנושא בעלי החיים הימיים בצורה הומוריסטית ובנוסף – ניתן לראות חלק מהיצירות שלו לאורך מסלול התצוגה. 

הוראות הגעה

כתובת: דרך אהרון שולוב, מלחה, ירושלים

רכב פרטי: בכניסה לירושלים (מתחת לגשר המיתרים) פונים שמאלה לציר הרצל לכיוון הר הרצל, ברמזור השני פונים שמאלה ומיד פונים ימינה לכביש בגין דרום. יוצאים במחלף מלחה ועוברים את קניון מלחה, פונים ימינה ליצחק מודעי ופונים שמאלה לחניית הגן. עוברים את גן החיות התנכ”י, ממשיכים לנסוע ישר עד סוף הכביש.

תחבורה ציבורית: הקו התיירותי: קו 99, מהר נוף / בית וגן / קניון מלחה / גילה: קו 33,משכונת בית וגן ורמת שרת: קו 26 א

רכבת ישראל: הקו מתל אביב לירושלים עובר דרך גן החיות התנכ”י.

שעות פתיחה

הביקור בהרשמה מראש בלבד באתר האינטרנט

מחירים

ילד: 45 ₪ , מבוגר: 54 ₪ 

בביקור במקום ניתן לרכוש כרטיס משולב עם גן החיות התנכ”י במחיר מיוחד (לשני האתרים יחד), ילד: 80 ₪ , מבוגר: 95 ₪ 

התקשרו עכשיו לאקווריום ישראל: 072-330-3127

חוות דעת

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...