חזרה ללכיש

טיול free tour סיור בתל לכיש, העיר השנייה בחשיבות אחרי ירושלים בממלכת יהודה בימי הבית הראשון. זה מסלול רגלי ומעגלי. נתחיל עם הקדמה ועם סיפורו הדרמטי של המצור האשורי, איך הוא מתואר בתנ"ך ובתולדות האיטוריות ואז עולים על התל. האבנים שם מספרות את הקשר בין מכתבי לכיש והתנ"ך, ועם הכתובים המגוונים, נפתר גם את סוד כס מלכות סנחריב. הטיול ממשיך בתל עם עוד סיפורים וחוזרים לנקודה הראשונה בחניון תל לכיש.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

טיול  free tour תל לכיש הוא אתר ארכיאולוגי שעדיין לא מפותח לתיירות. אבל האבנים שם מספרות לנו הרבה היסטוריה ודרמה. הטיול הזה נותן הזדמנות לבקר (או לחזור) למקום נדיר בארץ שבו התרחש מפגש בלתי רגיל בין תנ"ך והיסטוריה. במהלך המסלול, נדבר גם על תולדות העיר וחשיבותה, על העץ השדים, ועוד סיפורים.

בואו תצטרפו לטיול הזה ותלמדו קטעים של היסטוריה שלנו שלעולם לא שמעתם עליהם !

בהדרכת

אלברט בן חמו

אני מורה דרך מוסמך בשפות עברית, אנגלית וצרפתית. אני גם היסטוריון (פרסמתי ספרים ומספר מאמרים באנגלית וצרפתית). אני מרצה כל שבוע על אתרים בארץ ישראל שקשורים לתנ"ך ולברית החדשה . יש לי גם אתר אינטרנט באנגלית על היסטורית העם היהודי מאדם עד היום עם אוסף מקורות כתובות וארכיאולוגיה. בזמני הפנוי, אני גם עושה מחקר גנאלוגיה משפחתית

חוות דעת על חזרה ללכיש

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...