רעיון, תשוקה וחזון ,חולמים ומגשימים-בשביל העצמאות

טיול free tour : מואר בלילה באופן מיוחד- טיול בין תחנות שביל העצמאות שנבנה לרגל חגיגות ה70 של מדינת ישראל, המקבילה המקומית לשביל המורשת האמריקאי, המאוד פופולרי, בבוסטון. סיפור החלום המקומי בחולות שנפגש עם החלום של אלפיים שנות גלות.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

 טויל free tour    :לאורך קילומטר אחד בלבד, מפוזרות 10 תחנות של השביל. בכל אחת מהן נוסיף עוד נדבך במוזאיקה המופלאה של ההיסטוריה הישראלית, והתל אביבית. נלמד על גוטמן, המיתולוג של תל אביב, שתיאר אותה בציור, ובכתב, מיומה הראשון. נבקר בביתו של הוגה הרעיון להקמת אחוזת בית, שהיה יזם יוצא דופן, וקרא לבתו כשם השכונה. נבין מדוע הקיוסק הראשון נבנה כנגד חוקי השכונה. נדבר על דיזנגוף שנתן לעיר את אופיה המיוחד וחלם שתהיה “מרכז העולם”. נכיר את הגיסתדרות- החבורה שניהלה את המדינה שבדרך. ועוד. נתחבר לחזון, לחלום, לתשוקה של האנשים שהיו כאן בתחילת הדרך, והובילו אותנו למדינה בה אנו חייםולעיר בה אנחנו מסיירים. נעזר במראה העיניים, וכן בתמונות היסטוריות, פזמונים ושירים רלבנטיים.

בהדרכת

יפעת אביצדק קלפה

יפעת אביצדק קלפה- חוויה מהלכת מורת דרך (מס' רישיון 5321), עברית, אנגלית, ספרדית, תואר שני בלימודי ארץ-ישראל (אוניברסיטת בר אילן) מיוחד- התמחות בבניית טיולי חיים שכאלה, אחרי ראיונות מקיפים, טיול בתפירה אישית, באזור תל אביב וברחבי הארץ.

חוות דעת על רעיון, תשוקה וחזון ,חולמים ומגשימים-בשביל העצמאות

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...