איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

מנזרים טעימות ויקב

בואו לטעום יין לבקר בשני יקבים ובחניות היין של המנזרים. . נטעם מהיינות ונוכל גם לקנות במקום.נבקר בכנסית המנזר השתקנים למה הם שותקים נשמע מהם .נבקר במנזר בית גימל, וביקב מוני ומנזר הנזירות בדיר רפאת ונסיים ליד עץ זית עתיק יומין

רשימת הטיולים

  • 19/12/2020 (יום שבת) בשעה 09:00
  • 25/12/2020 (יום שישי) בשעה 08:45

מחירים

60 ש"ח למשתתף תשלום בביט או ביום הטיול

איפה נפגשים

בשעה רבע לתשע ליד הכניסה למנזר השתקנים

על הטיול

טיולי freetour :  בואו לשמוע על הנצרות ותחילתה.  לחובבי היין בואו לבקר ולטעום ביקב מנזר השתקנים. לשמוע מפי הנזיר המקומי על תעשיית היין.וחיי הנזירים במקום. .וכן נבקר בכנסית המנזר.לאחר מכן ניסע .ליקב מוני ושם ליד שולחן האבירים נלגום יין מקומי כשר למהדרין נטעם זיתים ונקנח בפיתות עם שמן זית.   נשמע על סיפור היקב. ונעלה למנזר דיר ראפת ונשמע מהנזירות על חייהם במנזר.נבקר בכנסיה עם 300 הכתובות  מה כתוב בהם בואו לשמוע.ניסע למנזר היפה בבית ג’ימל נבקר בכנסיה היפה נתצפת על האזור . את סיורנו נסיים ליד עץ זית עתיק יומין בן 2000 שנה.

בהדרכת

הרצל חובב

אני הרצל חובב מורה דרך מוסמך. אוהב לטייל במקומות בהם התרחשו המאורעות ההיסטורים.אני חבר קיבוץ נחשון בעמק איילון מרבה לטייל באזור ומכיר את כול השטע על בוריו. כמו כן ארגנתי צעדות ומירוצים בקנה מידה ארצי.במשך 20 שנה הובלתי ונהלתי את מחלקת הספורט במטה יהודה וכעת אני מוביל מטיילים לאזורים אוטנטים ומרגשים.

מדברים על מנזרים טעימות ויקב

חוות דעת, עדכונים מהשטח, שאלות ותשובות

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מלונות פופולרים בארץ

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג