המסלולים הכי נצפים

הישראלים אוהבים לטייל, ואצלנו נמצאים כל מסלולי הטיול הכי אהובים! גם ללא קידומים מיוחדים (בפייסבוק, בניוזלטר או בעמוד הבית) מתחילת השנה, ודיי באופן עקבי גם בשנים קודמות, מככבים ב”חמשת המופלאים” המסלולים הללו:

  1. נחל השופט – 134,182 צפיות

היה ונשאר במשך שנים רבות ה-מסלול הכי נצפה באתר טיולי. הסיבה לכך, כנראה, היא מיקומו הנוח בין הצפון למרכז, והיותו מסלול מים קליל שמתאים לכל המשפחה, וחלקו אף מונגש לעגלות ולכסאות גלגלים.

  1. נחל אל על – 63,562 צפיות

על אף מיקומו הצפוני גם נחל אל על מככב גבוה במיוחד, ואין זה מפליא: מסלול מים, עם שני מפלים, בריכה קרירה ו-4 אפשרויות טיול!

  1. נחל כזיב – 61,680 צפיות

אחד הנחלים האהובים בארץ! תמיד זורם, מלא בצל ובבריכות ואין שום תעריף כניסה. מסלול מנצח.

והנה הוא מככב גם באחד מסרטוני  פרוייקט “טיולי חבר’ה” באתר:

  1. שוויצריה הקטנה – 61,396 צפיות

אזור חיפה אהוב גם הוא מאוד על גולשי האתר, ובמיוחד כשהוא נראה כמו “שוויצריה הקטנה”. עם שלוש אפשרויות טיול, שתיים מתוכן מעגליות ורק שעה נסיעה מהמרכז, לא מפליא שהוא ממוקם גבוה ברשימת “הכי אהובים”.

  1. נחל תבור – 60,406 צפיות

מסלול מעגלי בנחל, צפוני, אך לא מדי, שנצבע כולו בפריחה של תורמוסים בתחילת האביב. ברור שהגולשים אוהבים אותו!

הפורטלים הכי נצפים 

לפני כל חג גדול כקטן, פסטיבל מיוחד, או פשוט כי החלטנו שהקהל מחפש משהו מסוים – אנחנו נותנים לכך מענה בדמות פורטל, שאורז את התכנים הכי רלוונטיים: טיולים לעונה, המלצות לאטרקציות למשפחות, כתבות מגזין ועוד. ואלו הכי נצפים לשנת 2018:

  1. פורטל פסח – 94,368 צפיות

במהלך החציון הראשון של 2018 חגגנו את פסח, יום העצמאות ושבועות, וכמובן שהפורטל שנותן מענה לחופש הכי ארוך לילדים, זכה להיות מדורג גבוה במדד הצפיות. בתקופה שבה ההורים מחפשים מה לעשות עם הילדים בפסח, אנחנו נותנים מענה. עם כתבות כמו: 7 מסלולי טיולים קלילים לפסח שיעזרו לכם להוריד את ארוחת החגעד 50 ש''ח: האטרקציות שישמרו על הזוזים שלכם, ו-אחד מי יודע: 8 מקומות שממש חייבים לבקר בהם בפסח הזה – טיילני ישראל בוחרים לטייל איתנו בחג!

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג
  1. טיולי חבר’ה – 55,617 צפיות

לא כל הקהל שלנו באתר הוא קהל של משפחות – לקראת 2018 זיהינו קהל צעיר יותר, בגילאי 18-35 שגם לו צריך לתת מענה, ולבחור עבורו את התכנים הכי מדוייקים. ומבין כל עמודי הפורטל, על אף היותו צעיר, אלפים כבר צפו בו!

  1. שביל ישראל – 53,096 צפיות

הפורטל של המדינה! כל מה שצריך כדי לצאת מוכנים לשביל ישראל נמצא פה: סיפורי דרך של כל המקטעים, איזה ציוד צריך לקחת? מידע בטיחותי, רשימת מלאכי שביל, כתבות מגזין משתנות ועוד.

פורטל שביל ישראל. צילום: אילן מנשה

הכתבות הכי נצפות

  1. טיולים לשבת – 54,957 צפיות

איפה מטיילים בשבת ומה עושים עם הילדים? כל התשובות אצלנו. לכתבה »

  1. טיולים בצפון – 47,871 צפיות

גם כאן, אחד החיפושים היותר דומיננטיים בגוגל בתחום הטיולים הוא הטיולים בצפון, כי ככה זה כשמרבית טיולי המים נמצאים שם! לכתבה »

רוצים לקחת חלק בכתבות שלנו?

דברו איתנו: אן – 054-647-4174 | וגם במייל: [email protected]