מנהרות הכותל: אטרקציה נסתרת בבטן האדמה

בין עשרות האתרים ההיסטוריים והיפהפיים שבעיר העתיקה בירושלים, שוכנת לה הפתעה אחת מיוחדת ונסתרת מן העין – אתם מוזמנים למסע במעבה האדמה, העובר במנהרות הכותל המרהיבות וההיסטוריות.

בסיור האורך שעה ורבע, תעברו בתוך מערכת מנהרות מוארת ומסתורית ותחזו במיצגי מולטימדיה מסקרנים. בנוסף, תחשפו לממצאים ארכיאולוגיים נדירים, המספרים את סיפורה המרתק של העיר הקדומה.

  • איפה? הכניסה למנהרות הכותל היא מרחבת הכותל המערבי שברובע היהוד

צילום: הקרן למורשת הכותל המערבי

צילום: הקרן למורשת הכותל המערבי

עיר דוד: סודות מן העבר

לגלות את ההיסטוריה של ירושלים בדרך הכי מדליקה שיש. סיור בעיר דוד ייקח אתכם דרך תקופות זמן הרות גורל בהיסטוריה של עם ישראל ויחשוף בפניכם את המקומות שבהם התרחשו הדרמות הגדולות ביותר.

הסיור ייקח אתכם דרך בית מתקופת ההתנחלות, האסלה הקדומה ביותר שנמצאה הארץ ישראל, הפיר שדרכו (עפ”י ההשערות) חדר יואב בן צרויה אל העיר ופתח את שעריה בפני דוד ועד נקבת חזקיהו המפורסמת. 

איפה: עיר דוד, ירושלים

לחיות את התנ”ך: כשסיפורים מתעוררים לחיים

מחפשים חוויה שתשלח אתכם הישר לתקופת המקרא? הכירו את לחיות את התנ”ך, מרכז החוויות שמחייה את הסיפורים המקראיים בשלל פעילויות בעיר העתיקה בירושלים. 

לחיות את התנ”ך מספקים לכם הזדמנות להיכנס אל תוך העולם הקסום של תקופת התנ"ך במגוון פעילויות: משחק בריחה אינטרקטיבי בכל רחבי הרובע היהודי, פעילות שבה תוכלו לקחת חלק מרכזי בסיפור מקראי באמצעות אביזרים וטכנולוגיה צילומית מתקדמת, סיור תנ”כי ברובע היהודי, חוויה קולינרית מקראית בקולינריום ועוד. המקום מציע חוויות שמתאימות לכל הגילאים, לקבוצות, לזוגות ואירועים מיוחדים.

איפה: חב"ד 58 , הרובע היהודי, ירושלים

צילום: באדיבות לחיות את התנ

צילום: באדיבות לחיות את התנ"ך

מתכננים טיול בירושלים? קראו עוד על מסלול יפהפה, העובר בין האתרים בעיר העתיקה »