התערוכה FLOWERS אביב של פרחים תושק בפסח 2024 ב”אקספו” בגני התערוכה בתל אביב. תערוכת הפרחים הגדולה ביותר בישראל, שתתקיים 8 ימים בלבד, תציע סיור צבעוני במתחמים צבעוניים ועוצרי נשימה, בהם משולבים מיליוני פרחים שחלקם יוטסו במיוחד לארץ, לצד פרחים מקומיים בהן פרחים שגדלו בעוטף עזה.

בתערוכה, שמונה למעלה מ-2 מילון פרחים, יוצגו בין היתר פרחים נדירים שלא צומחים בישראל אשר ישולבו במיצגים השונים. במהלך הביקור בתערוכה, יוכלו המבקרים להתרשם מדמויות ענק ומיצגים העשויים מפרחים במגוון גדלים, ריחות, צורות וצבעים.

את פני הנכנסים לתערוכה יקבל ג’ונגל טרופי פראי ובו פרחים, צמחיים ושרכים טרופיים המוקפים במיצגים של חיות ענק העשויים משלל פרחים. בחלק השני של התערוכה, שוכן מבוך פרחים מואר בשם “פנטזיה” ובו פרחים, פרפרים, אגם ענק עם פרפרים ואי במרכזו, ובחלקה השלישי של התערוכה מחכה למבקרים חוויה מעולם האגדות, שכוללת את שולחן מסיבת התה של אליס, לוח שחמט ענק וכלים מעוצבים מפרחים בגובה של בן אדם.

 יפעת קסוטו, מנכ"לית מועדון "חבר", ציינה: "תערוכת FLOWERS  אביב של פרחים – תערוכת הפרחים הגדולה והססגונית תיפתח בחג הפסח הקרוב בתל אביב. כבכל פעילות תרבות ותוכן, אנחנו במועדון 'חבר' פועלים כדי להעניק לעמיתינו ולבני משפחותיהם את הצעת הערך הטובה ביותר לחוויות מעשירות, בדגש על תקופת החגים. בתערוכה הנוכחית יוכלו עמיתינו ליהנות מהמחיר הנמוך והמשתלם ביותר לכרטיס לתערוכת הפרחים, לצד מתנה בלעדית מרגשת מהעוטף לכל עמיתה ועמית מבקרים. אני מזמינה את עמיתינו ובני משפחותיהם ליהנות מכמה שעות של אסקפיזם תרבותי, בחוויה רב-חושית ובלתי נשכחת".

פרטים נוספים וכרטיסים בעמוד הפעילות »

מיצג מסע אל הכוכביםמיצג מסע אל הכוכבים | צילום: באדיבות בנדה הפקות


כתבות נוספות שאולי יעניינו אתכם: