מצפה אופיר

על חודו של מצוק המשקיף מדרום רמת הגולן לכנרת, מחכה לכם מצפה אופיר: פנינת חמד אמיתית עם תצפית נוף מהממת לחרמון והרי הלבנון בצפון, לגליל, לעמקים ולהרי אום אל פאחם בדרום, אבל יותר מהכל - לכינרת
| 19/11/2018

מצפה אופיר, שממוקם בקצה השדות של מושב גבעת יואב, הוקם על ידי בן המושב ג'ימי ג'יפ, לזכר בנו אופיר שנפטר בגיל 16. במקום תמצאו חורשת זיתים בצילם ניתן לשבת ליד השולחנות המצויים כאן, להשקיף על הנוף ולהנות מכוס קפה טוב. 

מכאן מתחיל שביל טיול רגלי שהולך לכיוון ביר-א-שגום - היא בני יהודה הישנה שבה התישבו יהודים במאה ה-19, מממשיך לקרן עין גב ומסתיים בקיבוץ עין גב. לאורך כל המסלול ילווה אותנו הנוף המדהים אל הכינרת מתחתינו (אורך המסלול כ-6 ק"מ שמשכם 3-4 שעות בהליכה איטית במסלול התלול שמלווה במעקות).

הוראות הגעה

מצומת כורסי שלחופה המזרחי של הכנרת נוסעים בכביש 789 מזרחה לכיוון מושב גבעת יואב וקיבוץ אפיק. ליד הקילומטר ה-10 בכביש יורדים מהכביש עם השלט שמפנה מערבה, לדרך בסימון שבילים כחול (מתאימה לכל רכב), שמובילה אל מצפה אופיר.

  • waze: מצפה אופיר
     

קבלו טעימה ממצפה אופיר :

נתקעתם עם הרכב בדרך למצפה אופיר?

בדיוק בשביל זה יש את אפליקציית צ'ק אפ, שתוציא אתכם מהצרה! ועכשיו חודש ראשון במתנה לגולשי טיולי, בהקלדת קוד קופון 300119. להורדת האפליקציה לחצו כאן >>

מודעה

חוות דעת על מצפה אופיר

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...