איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

צפו: כך ממשיך המסע של לונלי פלג בשביל ישראל

לונלי פלג מגשים חלום ויוצא לטייל בשביל ישראל. את השבוע השני בשביל הוא מתחיל מירושלים ומסיים בערד. איך הוא מסדר לעצמו טיול בין הג'קוזי של הטבע, שקיעה מיוחדת, עצים שמזכירים את קליפורניה וקינוח עם כוס וויסקי? גלו בסרטון
| 19/07/2020

לונלי פלג יצא עם שני חברים לטייל בשביל ישראל. את המסע הוא התחיל בתל-אביב. המטרה הראשונה הייתה לעבור בשישה ימים את הדרך מתל-אביב לירושלים והוא סימן עליה וי גדול.

את השבוע השני הוא התחיל בירושלים וסימן על המפה את ערד כיעד לסיומו. בחלק הזה של המסע כל יום מתחיל בעליה קשה. עם מזג האוויר הלוהט של הקיץ פלג מחפש לשלב לאורך הדרך טבילה במעיינות קרירים, כי אין כמו הג’קוזי של הטבע להקל על החום הגדול.

עוד כלל אצבע לצעידה בימים כאלה - להתחיל את היום בשעות מאוד מוקדמות ולצעוד עד שעות הצהריים המוקדמות, סביב 12:00, לארגן ארוחה טובה בטבע ולהמשיך בצעידה רק בשעות אחר-הצהריים. אבל יותר שווה זה להגיע אל אחד ממלאכי השביל או חבר במקרה של פלג, שדואגים למקלחת שווה, ארוחה מפנקת ואפילו בירה, ויסקי ובריכה צוננת.

הקסם מסביב לירושלים מחליף צורה בדמות מטע דקלים ענקיים מרהיב, מצפים, בעלי חיים ולא מעט נחישות לצעוד בקצב מסחרר ואפילו לסיים ביום אחד מקטע וחצי בהליכה של 35 ק”מ. ככה זה כשרואים את ערד מרחוק ואת הסופ”ש מתקרב, למנוחה לפני המשך המסע.

תראו כמה מעיינות יש לאורך השביל וקבלו טיפים להליכה במסלול בימים חמים:

סקרנים להכיר את שביל ישראל דרך העיניים של לונלי פלג? עקבו אחרי עלילותיו:

תגובות

טוען תגובות...

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

כתבות מומלצות מתוך מגזין טיולי

טוען מוצרים...

חיפושים פופולרים עבור מגזין טיולי - כתבות והשראה

שווה קריאה